Pan Božský o dalším Sexu ve městě nechce ani slyšet! Proč?

Aktualizováno 16.09.2017

Chris Noth, Sex ve městě
Zdroj: oficiální zdroj

Charismatický herec Chris Noth, který ztvárnil hlavní mužskou roli v Sexu ve městě, nechce o jeho pokračování ani slyšet! Proč postavu „pana Božského“ tolik nenávidí?

Amerického herce Chrise Notha zná většina diváků především jako „pana Božského" ze Sexu ve městě nebo detektiva Mika Logana ze seriálu Zákon a pořádek. Herec, jehož celé jméno je Christopher David Noth, se narodil 13. listopadu 1954 ve Wisconsinu, ale většinu dětství strávil v Evropě.

Zdroj: isifa.com

Po smrti svého otce, který zemřel na následky dopravní nehody, cestoval se svou matkou a staršími bratry po celé Británii, Španělsku a Československu. Má německé a irské předky.
 

Později vystudoval herectví a v roce 1981 se poprvé objevil ve filmu. Nejvíc ho však proslavila role Johna Jamese Prestona alias „pana Božského" v seriálu a následně ve filmech Sex ve městě, kde si zahrál po boku Sarah Jessicy Parker.

Zdroj: oficiální zdroj


Stejně jako jeho seriálová postava i on dlouho otálel se svatbou. Ač se svou o 27 let mladší ženou Tary Lynn Wilson randil už od roku 2004, kdy se poznali v baru, svatba se konala až 6. dubna 2012.

Mezi tím se jim v lednu 2008 narodil syn Orion Christopher Noth. „Můj syn mě každý den rozesmívá. Zdědil něco z mého smyslu pro humor. Miluje vtipy,“ prozradil Chris pro magazín People.

Zdroj: instagram/Chris Noth


S rodinou herec tráví veškerý volný čas
a prý to přímo miluje. Dovolené a výlety se svou ženou a synem považuje za ty nejlepší, které kdy zažil. S Orionem si velmi rád hraje, ale poslední dobou, když ho chce například zvednou, na něj začíná být až příliš těžký. „Moje záda říkají: 'Ne tak rychle, kámo,' ale musím pro něj zůstat dlouho mladý. Je to dobrá inspirace, abych chodil více do posilovny," vtipkuje Chris.

Zdroj: instagram/Chris Noth


Kromě rodiny se stále věnuje natáčení. Soustředí se především na seriály. Mezi jeho poslední patří například Dobrá manželka, Tyrant nebo Manhunt: Unabomber. Aktuálně se věnuje natáčení seriálu Gone o speciální skupině, zabývající se únosy a případy pohřešovaných osob.

Zdroj: instagram/Chris Noth


Nedávno se spekulovalo i o natáčení třetího filmu Sex ve městě. Na rozdíl o hereckých kolegyň, které by neměly nic proti, to Noth moc růžově nevidí. Chce se věnovat jiným projektům, které má aktuálně v plánu a navíc se nechal slyšet, že svoji postavu ani neměl moc rád. Podle něj to byl sukničkář a do „Božského" měl daleko. Pro server Daily News dokonce řekl, že nechápe, proč měl film takový úspěch.Seriál Sex ve městě můžete sledovat každý den na stanici Nova 2 a film Sex ve městě 2 v pátek 18. srpna od 22:10 na TV Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:


SEX VE MĚSTĚ PO 20 LETECH: Jaký je skutečný život Carrie, Samanthy, Charlottte a Mirandy? Od seriálových postav se dost liší!

POKRAČOVANÍ ÚSPĚŠNÉ SÉRIE? Nejznámější upíří fešák Robert Pattinson se chystá do kin v novém filmu!


Novinky z NOVY