JSOU ZPĚT! V nové sérii Útěku z vězení se autorům povedl trik hodný Dallasu. Koho záhadně oživili?

Aktualizováno 16.09.2017

Útěk z vězení
Zdroj: Archiv TV Nova

Od první klapky v seriálu o dvou bratrech Michaelovi a Lincolnovi, kteří společně musejí utéct z vězení, uplynulo již dvanáct let! Po zamotané čtvrté sérii, kdy se konečně dostali na vytouženou svobodu, však Michael zemřel. Jak to bude pokračovat? Pátá řada je konečně venku!

Co si budeme nalhávat, asi málokdo má z aktuální módy opětovaných návratů seriálových legend a návratu slavných značek radost. Ve většině případů totiž tyto pokusy končí poměrně katastrofálně a jedná se vlastně o zbytečná pokračování. Je tedy tento seriálový comeback posledním hřebíčkem do rakve kdysi povedené série, nebo mají naopak tvůrci čím překvapit? Úvod letošní páté řady nevypadá vůbec marně!

Zdroj: Archiv TV Nova

Vzpomínáte si ještě na velké finále čtvrté řady? Michael se opět pro všechny obětoval a zemřel na mozkový nádor. Jeho dojemný vzkaz manželce a bratrovi byla poslední kapka pro milovníky seriálu, kteří doufali v důstojnější konec útěkových eskapád. Nikdo nedokázal unést smrt nejoblíbenější postavy, a tak si tvůrci řekli, že si udobří fanoušky! Téměř dekádu vymýšleli a psali nový scénář. co vymysleli? K oblíbeným postavám se diváci vrací 7 let po minulých událostech, kdy o sobě opět dává vědět oblíbenec diváků a mozek všemožných operací Michael Scofield. Že na konci poslední řady umřel? To přece nevadí! Kdo sledoval serial Dallas, tak ví, že oživit mrtvou postavu po 70 dílech není žádný problém.
Zdroj: Archiv TV Nova

Michael je podle záhadné fotky, kterou dostal jeho bratr Lincoln od samotného T-Baga, skutečně naživu. A jak už je u této série zvykem, opět sedí ve vězení, tentokrát v dalekém Jemenu, kde zrovna příhodně zuří občanská válka. Lincolnovi a jeho věčným parťákům tak nezbývá nic jiného, než se vydat na Blízký východ a Michaela opět osvobodit. Proč si ovšem tak dlouho hrál na mrtvého? A je to skutečně pořád ten člověk, jako před lety? To už se musíte podívat na devět dílů a zjistit sami!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
SMUTNÝ POHLED: Matthew Perry o sebe přestal dbát! Podívejte se, jak staře dnes hvězda Přátel vypadá

Co dnes dělá James Trivette, pravá ruka Chucka Norrise v seriálu Walker, Texas Ranger? Nastartoval úplně novou kariéru!
 

Maci/nova.cz

Novinky z NOVY