Ti nejlepší detektivové ze zahraničních seriálů: Komu byste svěřili svůj případ vy?

Aktualizováno 30.06.2019

Kobra 11 22. řada - 14
Zdroj: TV Nova

Vraždy, složité případy i pachatelé, kteří na místě činu zanechali jen malé stopy. Kriminalisté a policisté zahraničních seriálů se nezastaví před ničím. Který je vaším nejoblíbenějším a při své práci si počíná nejlépe? HLASUJTE!

Vražda, zabití, kriminální loupež nebo divoká přestřelka na dálnici. Tito muži při své práci neustoupí před ničím. Pracují důkladně a i díky svým kolegům objasní i ten nejzáhadnější případ!

Námořní vyšetřovací služba je seriál o týmu speciálních agentů, které vede vyšetřovatel Leroy Jethro Gibbs. Řeší jakýkoliv zločin, který je spojen se zaměstnanci vojenských námořních sil. Hlavního vyšetřovatele ztvárňuje charismatický herec Mark Harmon, který je do rolí milých, statečných a charismatických mužů obsazován velmi často. Ani v soukromí mu ale statečnost nechybí. V roce 1996 totiž zachránil při autonehodě dva mladé muže, kteří havarovali před jeho domem. Duchapřítomně oba vyprostil s pomocí kladiva a vytáhl je ven z hořícího auta.

Zdroj: Archiv TV Nova

Nesmrtelný člen dálniční policie Semir Gerkhan, po jehož boku se vystřídalo už  mnoho parťáků, je stále ve formě. Nezastaví se před ničím a chrání bezpečnost řidičů na německých dálnicích. Seriál plný honiček se stále natáčí, přestože je jeho hlavnímu představiteli už 52 let!

Zdroj: Archiv TV Nova

Herce Gottfrieda Vollmera nejvíce proslavila právě role Dietera Bonratha v seriálu Kobra 11. Tento dlouhán, měřící téměř 2 metry, zemře v seriálu tragickou smrtí po velké oslavě 40 let u policie a v nových dílech se tak už neobjevuje.

Zdroj:

 

Se svým kolegou Bonrathem tvoří vynikající seriálovou dvojici Horst Herzberger, kterého hraje Dietmar Hartmut Huh.

Zdroj: blog.cz

Hlavní hrdina seriálu Mentalista Patrick Jane je často přirovnáván k modernímu Sherlocku Holmesovi. Trochu domýšlivý, ale rozhodně ne arogantní postava v sobě vyvažuje rozvážnost i určitou rebélii a chuť pomstít se neznámému vrahovi jménem Rudý John, který zabil celou jeho rodinu. Patrick navíc oplývá zvláštní schopností, kdy se dokáže dopodrobna vcítit do mysli druhých a do detailu je psychologicky rozebrat.

Zdroj: Archiv TV Nova

Adrian Monk, kterého hraje Tony Shallhoub je podivínský vyšetřovatel trpící nejrůznějšími fobiemi. Své okolí většinou přivádí k šílenství, ale diváci ho milují!

Zdroj: TV Nova

Starý baloňák, omlácené auto, pes jménem Pes a manželka, kterou nikdo nikdy nespatřil. To vše charakterizuje nezapomenutelného poručíka Columba, na kterého je každý vychytralý vrah krátký! Herec Peter Falk, který se dožil třiaosmdesáti let, dovedl tuto postavu k dokonalosti.

Zdroj: YouTube.com
 

Který z kriminalistů zahraničních seriálů je tím nejlepším? HLASUJTE V ANKETĚ!

 


Novinky z NOVY