SEX V SEXU ve městě: Kolik měly hlavní hrdinky celkem milenců? Hodně! To číslo vás rozstřelí

Aktualizováno 11.09.2017

Sex ve městě
Zdroj: TV Nova

Než se Carrie oblékne do svatebních šatů od Vivienne Westwood, než se Charlotte stala vdá a stane se matkou, než se Miranda definitivně vrátí ke Stevovi, než Samatha skončí s filmovou hvězdu a prodělá rakovinu, to bylo všechno jenom o sexu! A bylo ho příliš hodně na to, aby to někdo spočítal. Tedy až doteď!

Fenomenální seriál Sex ve městě je plný inteligentního humoru, partnerských vztahů, nevěry, přátelství, módních kreací a v neposlední řadě sexu. Uvažovali jste někdy nad tím, kolik ho bylo? Říkáte, že hodně? To máte pravdu, ale víte kolik přesně? Na tyto počty bylo nutné vzít kalkulačku a počítat. Během šesti sérií a celkem 94 epizod se zde objevilo 95 milostných aktivit!

Hlavní postava, novinářka Carrie Bradshawová, a její kamarádky Samantha, Miranda a Charlotte si za své milence vybíraly kdekoho. Číšníky, trenéry, právníky, instruktory yógy, barmany, spisovatele, baseballové hráče, umělce, architekty, designéry nábytku, nezaměstnané herce, očaře nebo realitní makléře. Bylo jim dokonce jedno, zda se jedná o ženy nebo muže!

Ženy žijící na Manhattanu mají větší sklony ke kariérismu a čekají obvykle déle, než se chtějí vdát. Stejně jako hlavní hrdinky seriálu mají tyto ženy dostatek peněz a nejsou závislé na financích mužů. Jejich priority jsou jinde. Kolik milenců měly jednotlivé hlavní hrdinky? Miranda měla 17 partnerů, Charlotte a Carrie po 18. Největším nezmarem byla Samantha s celkem 41 muži a jednou ženou!

Zdroj: Instagram / Facebook.com

Seriál se přestal vysílat po natočení šesté série, která skončila v únoru 2004 happyendem. Následovaly ji dva divácky úspěšné filmy s premiérami v roce 2008 a 2010. Mluví se dokonce o tom, že by se natočil i třetí díl, v němž Carrie a pan Božský budou mít dítě.

Film Sex ve městě můžete sledovat v pátek 11. srpna od 22:10 na Nově. Tak se nezapomeňte dívat!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
LÁSKA MEZI HROZNY: Dva hrdinové filmu Bobule se díky natáčení dali dohromady i v soukromí!

12 let od vysílání Big Brothera: Jak dnes vypadají a co dělají Shrek, Plyšák nebo Lena Záhorovská?

NEJHEZČÍ SERIÁLOVÉ ZRZKY: Které sluší ohnivá hříva nejvíce? Hlasujte!


Novinky z NOVY