12 let od vysílání Big Brothera: Jak dnes vypadají a co dělají Shrek, Plyšák nebo Lena Záhorovská?

Aktualizováno 09.09.2017

Big Brother
Zdroj: TV Nova

Tento srpen tomu bude dvanáct let, co televize Nova vysílala poprvé světově nejúspěšnější reality show Big Brother. Jak dopadli její hlavní aktéři? Některé byste dnes nepoznali!

David Šín alias Shrek za vítězství v reality show dostal výhru 10 milionů korun. Shrek zkoušel všechna možná zaměstnání a povolání, ale stále se mu nedařilo. Živil se prodejem přírodního kamene, provozoval hospodu i zastavárnu, nakoupil si motorky a auta.

Zdroj: TV Nova

Pět let se jej držela kolegyně ze soutěže Lena Záhorská, která si v Big Brotherovi užívala s Filipem Trojovským, ale po skončení soutěže skončila právě se Shrekem. Dnes se živí jako PR manažerka.
Zdroj: TV Nova

Ve vile byla největší intrikánkou, což jí zajistilo vstup do finálového duelu. Eva Horzinková těsně nevyhrála, ale zato je v životě mnohem úspěšnější. Živila se například jako bulvární novinářka, vystudovala práva a vdala se za úspěšného lobbistu.
Zdroj: TV Nova

Svalnatý blonďák Filip Trojovský se ještě před vstupem do vily proslavil v porno filmech pro gaye. Po finále soutěže Big Brother jezdil s Karlem Frýdem po diskotékách, kde předváděli svou Top Gun show, a měl dokonce malou roli v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2.
Zdroj: TV Nova

Milan Pešek je bývalý podnikatel. Byl to právě Milan, přezdívaný Mikeš, kdo Shreka přivedl k nápadu pořídit si v Praze vetešnictví. I když to zpočátku vypadalo nadějně, brzy zkrachovalo. Milan je otcem devítiletého syna Filipa.
Zdroj: TV Nova

Bývalá barmanka Sylva Ondrušíková se ve vile zamilovala do svalnatého Karla Frýda. Jejich vztah skončil fingovanou svatbou. Po skončení spolu ještě několik měsíců chodili, ale brzy vše vyšumělo. Ve vile neměla problém ukazovat se nahá nebo si ve vířivce užívat s kolegyněmi.
Zdroj: TV Nova

Asi jediný, kdo se občas ve společnosti mihne, je Karel Frýd, kterému se přezdívalo Plyšák. Živí se jako profesionální trenér a občas předvádí na mole spodní prádlo. Ve vile se nechal svést Sylvou a rád své svaly piloval s Filipem. Vysloužil si přezdívku Plyšák, ale tu už dávno nepoužívá. Už šest let žije s půvabnou policistkou Alenou.
Zdroj: TV Nova


NEPŘEHLÉDNĚTE:
NEJHEZČÍ SERIÁLOVÉ ZRZKY: Které sluší ohnivá hříva nejvíce? Hlasujte!

NEUVĚŘITELNĚ ZESTÁRL: Jak vypadá po třiceti letech filmový Rain man? Je z něj šedivý stařík!

Oslavenec Petr Rychlý za mlada: Podívejte se na fotky staré 29 let!


 

 


Novinky z NOVY