NEJHEZČÍ SERIÁLOVÉ ZRZKY: Které sluší ohnivá hříva nejvíce? Hlasujte!

Aktualizováno 09.09.2017

Nejhezčí seriálové zrzky
Zdroj: TV Nova

Svět šoubyznysu je plný krásných žen s vlasy jako plamen. Díky této specifické barvě vlasů se snadno vryjí do paměti mnoha diváků. I v seriálech TV Nova se objevuje mnoho krásných zrzek. Která je podle vás ta nej? HLASUJTE!

Michaela Maurerová

Michaela Maurerová hraje v Ulici postavu Digi Stránské, která má dvě rozverné dcerky. Herečka má, stejně jako její seriálová postava, srdce na správném místě, věnuje se podpoře dětí z dětských domovů.

Zdroj: TV Nova

Andrea Růžičková

Slovenskou herečku Andreu Kerestešovou-Růžičkovou znají diváci především jako cílevědomou doktorku Mariku Lukáčovou ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Třiatřicetiletá kráska z Vranova nad Topľou je vždy usměvavá a plná energie! Ráda tančí, zpívá, sleduje filmy a aktuálně se s manželem Mikolášem Růžičkou těší na svého prvního potomka.

Zdroj: Archiv TV Nova

Barbora Štěpánová

Vrchní sestru Babetu Hessovou, největší drbnu kamenické nemocnice, můžete v Ordinaci v růžové zahradě 2 potkávat už od roku 2010. I ve svých 57 letech vypadá tato vášnivá golfistka stále velmi dobře a vitálně!

 

Zdroj: Nova.cz

Marie Doležalová

Rodačka z Karviné Marie Doležalová si zahrála komickou roli naivní Saši v sitcomu Comeback. Této role se zhostila na výbornou a vryla se tak do paměti mnoha diváků. Objevila se také v Kriminálce Anděl.

Zdroj: Nova.cz

Barbora Mudrová

Mezi seriálové rusovlásky se nově připojí krásná Barbora Mudrová, která v Ulici ztvární studentku Áju Holoubkovou.Ta bude pokukovat po Robertu Bláhovi. Šestadvacetiletá herečka vystudovala Pražskou konzervatoř a zahrála si už v několika českých filmech. Jak se vám líbí?

Zdroj: TV Nova

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VZPOMÍNÁME: 11 nejemotivnějších seriálových úmrtí! Která postava vám chybí nejvíce? HLASUJTE!

Nevěrnice, pohodářky i sympatické maminky: Kterou seriálovou blondýnu máte nějraději? HLASUJTE!


Novinky z NOVY