Tereza Pergnerová o smrti pana Sporera: Vídali se, psali si, jednu věc už ale nikdy nestihnou...

Aktualizováno 09.09.2017


Moderátorka pořadu Akce nový domov Tereza Pergnerová promluvila o smrti pana Sporera, kterému společně s týmem pracovníků proměnili byt. Děda Sporer, který vychovával své dva vnuky Daniela a Dominika, v neděli náhle zemřel.

Děda Sporer byl pozorný muž, který by pro své dva vnuky snesl modré z nebe. Jeho příběh televize Nova přinesla v premiérovém díle pořadu Akce nový domov v prosinci minulého roku. Své děti vychovával v nevyhovujících podmínkách, Tereza Pergnerová mu spolu s týmem pracovníků pomohla předělat bydlení, aby se nemusel starat o finance a mohl vše investovat do svých dvou vnuků Dominika a Daniela (na celý díl se můžete podívat ZDE).

Zdroj: TV Nova

Podle informací od opatrovníka obou kluků, u kterého po srti dědy jsou, se mu ale v neděli náhle udělalo špatně a už se neprobudil. „Bohužel smrt k životu patří a obzvlášť ve starším věku. I dědeček na tyhle věci myslel a počítal s tím, že se něco takového může přihodit. Takže to bereme jako život, věci se dějí a já jsem posedlá, prostě věřím na dobré konce a ono to všechno skončí dobře, byť to teď je strašně bolestné a pro ty kluky nesmírně citlivé,“ vyjádřila se k náhlému úmrtí dědy Sporera moderátorka pořadu Tereza Pergnerová.

Zdroj: TV Nova

Tereza si pana Sporera hned zamilovala a i po natáčení zůstali v kontaktu. Volali si, psali si a navštěvovali se. „My už jsme si po natáčení potykali a vlastně jsme si psali sms, volali jsme si, sešli jsme se i osobně, akorát jsme si slíbili, že si spolu dáme v průběhu léta panáka a to už jsme nestihli,“ sdělila se slzami v očích moderátorka, která má srdce na pravém místě.

Tereza také během rozhovoru potvrdila, že půjde na pohřeb pana Sporera. „Na pohřby nerada chodím, ale pan Sporer byl skvělý člověk a samozřejmě si udělám čas a přijdu," dodává moderátorka. Více už ve videu.


Dominik a Daniel, vnuci pana Sporera, jsou nyní v péči opatrovníka. Pokud byste jim chtěli jakkoliv pomoci, ZDE se dozvíte, co pro to udělat.

 
Celý díl Akce nový domov, ve kterém Zdeněk Sporer vyprávěl svůj příběh, můžete zhlédnout ZDE. Připomeňte si, jak mu Tereza Pergnerová spolu s týmem změnila byt k nepoznání!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

ZPOVĚĎ, ZE KTERÉ MRAZÍ. Jak a na co zemřel pan Sporer? Jeho malí vnuci vše viděli na vlastní oči!

Zarmoucená Tereza Pergnerová: Sbohem, dědo! Vnukům pana Sporera poslala nádherný vzkaz

aso TV Nova

Novinky z NOVY