RAZANTNÍ PROMĚNA JIMA CARREYHO: Z veselého herce depresivním malířem. Podívejte se na jeho obrazy!

Aktualizováno 08.09.2017


Komika Jima Carreyho všichni znají jako neustále usměvavého a veselé herce, který se proslavil ve ztřeštěných komediích. Jeho pohyby, grimasy a humor baví neustále diváky po celém světě. Dnes to však vypadá, že se rozhodl pro velkou změnu. Odložil snad herectví na druhou kolej a stal se malířem?

Celým jménem James Eugene Carrey je nikoliv americký, ale kanadský herec a komik. Svoji kariéru začal v patnácti letech komickým vystupováním v klubech po celé Kanadě. Ve svých šestnácti letech musel opustit školu a začít pracovat v továrně, aby mohl trochu vylepšit neúnosnou finanční situaci svých rodičů. Po roce továrnu opustil a začal se opět živit vystupováním v Kanadě.

Zdroj: Profimedia

Potom už následovala strmá cesta vzhůru. Proslul groteskními hereckými výstupy v komediích jako Ace Ventura, Blbý a blbější, Maska, Lhář lhář, či Božský Bruce, ale dokázal si získat i respekt kritiků za své dramatické role ve filmech jako Truman Show, Majestic, Muž na měsíci a Věčný svit neposkvrněné mysli. V Hollywoodu patří k nejlépe placeným hercům a je považován za jednoho z největších komiků všech dob. Do češtiny jej dabuje svým příjemným hlasem Bohdan Tůma.
Zdroj: Profimedia

V dnešním světě panuje zvláštní představa o tom, že všichni komici jsou ve svých soukromých životech nešťastní a zlomení. Tomuto tvrzení nahrává i video Jima Carreyho, kde nechal všechny nahlédnout pod pokličku svého osobního života. Nechal se úplně pohltit výtvarným uměním! „Potřebuji barvy ve svém životě,“ promlouvá skleslým hlasem k divákům, když nanáší na obrovské plátno další barvu. „Potřebuji dělat v životě něco bezpečnějšího, než je převtělování se do jiných charakterů,“ shrnuje svůj nový koníček.
Zdroj: TV Nova

Skončí snad definitivně s herectvím? Jaké jsou Jimmovy malby a co dále o sobě prozradil? Podívejte se na celé jeho video v angličtině.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
UPŘÍMNOU SOUSTRAST: Zemřel Zdeněk Sporer z Akce nový domov. Co bude s malými vnuky, o které se staral?

VELKÁ ANKETA: Kdo je nejlepší český kriminalista? Kdo vás vzal nejvíce za srdce? HLASUJTE!


Novinky z NOVY