NEUVĚŘITELNĚ ZESTÁRL: Jak vypadá po 30 letech Rain man?

Aktualizováno 08.09.2017

Rain Man - 2
Zdroj: Archiv TV Nova

Téměř třicet let uplynulo od doby, kdy padla poslední klapka při natáčení oscarového Rain Mana. Za tu dobu se Hollywoodem ostřílený Dustin Hoffman dost změnil. Co myslíte, sluší mu bílá?

Dustin Hoffman ve filmu Rain man svým autistickým Raymondem Babbittem odsunul všechny Oscarem oceněné herce v historii Akademie na druhou kolej. Proniknout do specifického světa autismem postižených lidí je samo o sobě nesnadné. Vybudovat kolem toho silný příběh s hlubokou a přesvědčivou mravní katarzí, je výkon na hranici možností! A docílit jeho přesvědčivosti, to už je něco, na co je potřeba mít opravdu velkou dávku talentu a herecké sebekázně.

Zdroj: Profimedia


Ačkoliv jsou hlavní postavy filmu dvě – Tom Cruise a Dustin Hoffman – dá se říct, že Hoffman si celý snímek takřka „ukradl“ pro sebe. Rain man se tak stal jednou velkou one man show tehdy padesátiletého Dustina. Jeho výkon byl tak přesvědčivý, že má své místo dokonce v učebnicích filmových škol a právem byl oceněn Oscarem za nejlepší mužský výkon v hlavní roli. Jednalo se o Dustinovu druhou zlatou sošku (a doposud poslední). Vzhledem k jeho pokročilému věku je nepravděpodobné, že přidá třetí, ale kdo ví? Jisté je však to, že dnes osmdesátiletý herec se nesmazatelně zapsal do historie a i ve svém pokročilém věku je stále neuvěřitelný štramák! Však se podívejte, jak dnes vypadá!

Dustinu Hoffmanovi přejeme k dnešním osmdesátým narozeninám vše nejlepší!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VELKÁ ANKETA: Kdo je nejlepší český kriminalista? Kdo vás vzal nejvíce za srdce? HLASUJTE!

ŠOKUJÍCÍ ZJIŠTĚNÍ: Pravý důvod, proč se Arnold Schwarzenegger stal guvernérem Kalifornie vás dostane!
 

Maci TV Nova

Novinky z NOVY