UPŘÍMNOU SOUSTRAST: Zemřel Zdeněk Sporer z Akce nový domov. Co bude s malými vnuky, o které se staral?

Aktualizováno 07.09.2017


O víkendu zemřel Zdeněk Sporer, kterému tým Akce nový domov minulý rok předělal byt, ve kterém se staral o své dva vnuky, které opustili oba rodiče.

Příběh Zdeňka Sporera, který televize Nova přinesla v premiérovém díle pořadu Akce nový domov koncem minulého roku, dojal Česko. Statečný starý muž vychovával sám své dva malé vnuky, které opustil otec a následně i matka.
 

Celý dojemný díl Akce nový domov si můžete připomenout ZDE.

Sedmdesátiletý muž se o ně staral v nevyhovujících podmínkách, tým Akce nový domov mu proto přestavěl byt, aby mohl děda peníze investovat do obou malých kluků a nemusel se starat o opravy v rozpadajícím se bytě.

Zdroj: TV Nova


Podle informace potvrzené natáčecím štábem pořadu i Terezou Pergnerovou bohužel starý muž v neděli v 16:00 zemřel v nemocnici. Co bude s oběma kluky? V rozhovoru pro televizi Nova v prosinci minulého roku starý pán prozradil, že je vše zařízené a v případě, že by se o kluky nemohl starat, je dostane do pěstounské péče jeho kamarád, který mu s výchovou obou kluků hodně pomáhal.
 

PŘEČTĚTE SI, JAK MŮŽETE VNUKY PANA SPORERA PODPOŘIT, ZDE!Přejme tedy hochům, aby se dostali do dobrých rukou! Dojemný vzkaz, který jim poslala Tereza Pergnerová, si můžete přečíst ZDE.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Ozve se klukům konečně jejich tatínek? Statečný Zdeněk je připaven i na nejhorší

Jak se má těsně před Vánoci? Zdeněk z Akce Nový domov prozradil, jak se mu dnes bydlí a co by neměnil


Novinky z NOVY