TO JE JÍZDA! Nečekaný důvod zrušeného duelu. Další těhotenství v reality show?

Aktualizováno 07.09.2017

těhotenství
Zdroj: Nova.cz

V reality show Robinsonův ostrov měla díky častým nevolnostem podezření na těhotenství playmate Petra Palusková. Je snad těhotná také farmářka Jana, která se v show už nejednou odhalila?

Další ženský duel na Farmě, ve kterém se měla střetnout Jana s Janette, měl velmi nečekané rozuzlení. Vůbec se totiž nekonal. Janette se rozhodla, že chce odstoupit. Proč? Takový důvod tu ještě nebyl! Myslela si, že Jana je pravděpodobně těhotná a nechce riskovat, aby se jí něco nestalo. Tato informace měla zůstat tajemstvím, ale to se jednoduše nedalo a podělila se o ni s ostatními farmáři přímo v duelové stodole.

Zdroj: Markiza.sk

Jana následně z Farmy odejít, aby se podrobila kompletní lékařské prohlídce.Na Janette byla pořádně nabroušená. “Měla jsem žaludeční problémy, bolelo mě břicho a zvracela jsem. Říkala jsem jí, že jsou to možná příznaky těhotenství, možná ne. Ale prosila jsem ji, aby si to nechala pro sebe! Já sama jsem si nebyla jistá, aby  si mohla vybrat jiné disciplíny, ne ty silové. Já jsem chtěla bojovat a ona se zachovala takto. Když jsem to nevzdala já, ale ona, proč musím odejít já?“ zuřila Jana těsně po odchodu z duelové stodoly.

Zdroj: Markiza.sk

Po těchto šokujících událostech se duel zrušil a Janette se mohla vrátit mezi zaskočené farmáře. V aréně si to v rámci iniciačního rituálu mezi sebou nakonec rozdali nováčci Lula a Nikolas a stali se z nich plnohodnotní hráči. Pro Janu ale teď dobrodružství skončilo. Vrátí se ještě do hry?

Zdroj: Markiza.sk

Po odchodu z Farmy Jana absolvovala sérii lékařských vyšetření a dozvěděla se definitivní verdikt. „Je pravda, že jsem měla podezření na těhotenství. Vyšetření ale ukázalo, že těhotná nejsem a za mými problémy stály zřejmě strava a stres,“ Na Janette je ale stále ještě naštvaná.: „Z její strany to byla taktika, protože se obávala prohry v duelu.“


Detaily celé kauzy můžete vidět ve 22. dílu Farmy na Nova Plus.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

MODRA LAGUNA NA SLOVENSKU: Učitelka Zuzana se koupala před kamerami! Co všechno ukázala?
MODRA LAGUNA NA SLOVENSKU: Učitelka Zuzana se koupala před kamerami! Co všechno ukázala?

SEXY FARMÁŘKA VE VANĚ: Co všechno ukáže? Vlezla si tam bez kalhotek, jásají diváci
SEXY FARMÁŘKA VE VANĚ: Co všechno ukáže? Vlezla si tam bez kalhotek, jásají diváci

STRACH A HRŮZA: Noví obyvatelé zcela zdemolovali zavedené pořádky
STRACH A HRŮZA: Noví obyvatelé zcela zdemolovali zavedené pořádky


Novinky z NOVY