FILMOVÝ PODZIM NA NOVA CINEMA: Oblíbené filmové hity a několik premiér. Podívejte se, na co se můžete těšit!

Aktualizováno 04.09.2017


Na podzim čekají diváky stanice Nova Cinema oblíbené filmové hity pro celou rodinu i premiéry úspěšných filmů! Na jaké filmy se můžete během následujících měsíců těšit?

Na podzim přinese stanice Nova Cinema hned několik velkolepých premiér.

Diváci se mohou těšit například na třemi Oscary oceněné hudební drama Whiplash, který vypráví příběh o mladém jazzovém bubeníkovi Andrew Neimanovi. Ten sní o tom, že se jednoho dne stane hvězdou. 

K dosažení jeho snu mu tak trochu pomůže úspěšný dirigent Terence Fletcher, který ho nechá přiřadit ke své kapele. I když je zde Andrew jen jako záskok, stane se tato událost nakonec důležitým krokem k jeho úspěchu.

Zdroj: oficiální zdroj

Dalším filmem, který v podzimním období Nova Cinema přinese, je hvězdami nabité sci-fi Interstellar. zahráli si v něm například Matthew McConaughey, Anne Hathaway, Jessica Chastain, Matt Damon nebo Casey Affleck. I tento snímek si po právu vysloužil Oscara. Získal ho za vizuální efekty.

Děj skoro tříhodinového filmu se odehrává v blízké budoucnosti. Na planetě Zemi se zhoršuje klima a lidské dějiny se chýlí ke konci. Před pár lety byla v oblasti orbity Saturnu objevena červí díra, kterou se dá dostat do jiné galaxie. Skupina výzkumníků, je touto cestou vyslána najít obyvatelnou planetu, na které by mohl lidský život pokračovat. Jak tomu tak ale bývá, cesta bude plná překážek. Diváky čeká napětí i dojemné scény.

Zdroj: oficiální zdroj

Premiéru bude mít také kriminální drama Black Mass: Špinavá hra v hlavní roli s Johnnym Deppem. Agent FBI John Connolly přemluví irského mafiána Whiteye, jehož roli ztvárnil právě Depp, ke spolupráci. Společně chtějí ze světa sprovodit italskou mafii. Whitey se díky tomuto spojenectví vyhne právnímu postihu, upevní si svou moc a stane se jedním z nejmocnějších zločinců v Bostonu.

 

Zdroj: oficiální zdroj

Kromě těchto tří novinek se diváci na stanici Nova Cinema během podzimu dočkají také několika populárních filmů, kterými jsou například Zimní příběh, Alenka v říši divů nebo animovaný film pro celou rodinu Zataženo, občas trakaře.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

PODZIM NA TV NOVA: Zbrusu nové pořady i pokračování úspěšných projektů. Na co se můžete těšit? Podívejte se!

Podzim na webových portálech TV Nova a tematických stanicích: Filmové trháky, oblíbené seriály i originální internetové pořady!


Novinky z NOVY