PŘEKVAPENÍ POD TRIKEM: Karel Kašák a Petr Říbal ohromili reportérku! Proč jí ukazovali holé břicho?

Aktualizováno 03.09.2017


Petr Říbal a Karel Kašák – dva moderátoři Snídaně s Novou, kteří jsou pro každou legraci. To dokazuje i následující video, které vás jistě pobaví! Pánové se v něm mimo jiné rozpovídali o tom, co je čeká a jak si užívají léto.

Měl to být rozhovor, během kterého se pánové měli reportérce svěřit s tím, jak prožívají léto a kam vyrazili na dovolenou. To se ale tak úplně nestalo. Na otázku, co dělají u ventilátoru, odpověděli moderátoři vtipně a naprosto originálně. „Ten je náš, my si ho potom vezmeme domů a bude střídavá péče,“ okomentoval dění u větráku Karel Kašák.

 

Zdroj: TV Nova

Tím však celý rozhovor neskončil. „Jak vypadá vaše léto?“ Zeptala se reportérka. Pánové prozradili, že v létě hodně pracují, takže na nějaké to opalování není vůbec čas. „Ukážeme ty sýry? A porovnáme?“ Dodal Petr Říbal. Jaké sýry ale měli pánové na mysli? Podívejte se!

Zdroj: TV Nova

Na závěr rozhovoru přišla řeč také na plány. „Něco se plánuje, ale zatím je to tajné,“ sdělil Petr Říbal, který se potutelně usmíval. A jaké jsou plány Karla Kašáka? Nejen to se dozvíte ve videu! 

 

NEPŘEHLÉDNĚTE: 

JSOU ZPĚT A BUDOU JEŠTĚ DRSNĚJŠÍ: Podívejte se, jak bude vypadat druhá řada Specialistů!

Přiznání krásné moderátorky Petry Svobody: Bez čeho nikdy nevyjde na ulici?

 


Novinky z NOVY