Kdo hraje v Dokonalém světě barmanku? Dobře ji znáte z obrazovek!

Aktualizováno 02.09.2017


V seriále Dokonalý svět se to doslova hemží dokonalými a nablýskanými lidmi. Poznáte ženu, která stojí za barem podniku, kam se smetánka chodí bavit? Její hlas rozhodně nepřeslechnete a pokud jste pozorní, tak ji odhalíte na první pohled!

Redakce módního časopisu Grace bojuje o své čtenáře těmi nejbrilantnějšími nápady. Módní ředitelka Michelle nechce, aby Grace byl nudným časopisem, kterých je na stáncích desítky. Proto zařazuje na stránky extravagantní kousky, vyzývavé líčení a hýří nápady, které by někomu mohly připadat jako z jiného světa.

Zdroj: TV Nova

Na druhou stranu každý člen redakce řeší své soukromé problémy, na které mnohdy nezbývá moc času kvůli práci. Po Oskarově smrti, která všemi silně otřásla se kona pohřeb, který ač nevědomky, platil majitel časopisu. Po pohřbu, jak jinak než stylovém, se všichni jdou napít do oblíbeného baru, který už zažil nejeden divoký večírek syna majitele časopisu Grace.

Zdroj: TV Nova

Za barem obsluhuje žena, kterou diváci TV Nova znají jako porotkyni show Tvoje tvář má známý hlas. Iva Pazderková se role sexy barmanky ujala s patřičným sebevědomím. Vyzývavé oblečení, pronikavý pohled, nepřeslechnutelný hlas. Iva kvůli plnému diáři už ve čtvrté řade Tvojí tváře pokračovat nebude (místo ní nastupuje Aleš Háma), ale vídat ji teď můžete v seriále Dokonalý svět!

Zdroj: TV Nova

Na všechny díly seriálu Dokonalý svět se podívejte už nyní na portálu Nova PLUS!

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SKVĚLÁ KOMEDIÁLNÍ HEREČKA! Top hlášky Jitky Čvančarové: Neuvěříte, co všechno vypustila z pusy

Krásná moderátorka Hana Reinders se brzy stane maminkou. Bude manžel u porodu? Odpověď překvapila


Novinky z NOVY