JSOU ZPĚT A BUDOU JEŠTĚ DRSNĚJŠÍ: Podívejte se, jak bude vypadat druhá řada Specialistů!

Aktualizováno 02.09.2017


Parta kriminalistů v čele s Davidem Prachařem se vrací na televizní obrazovky! Nové díly seriálu Specialisté přinesou mnohem drsnější příběhy i akční scény. Na co se můžete těšit?

Moderní krimi série z prostředí Prahy přináší pohled do zajímavých exteriérů a na exkluzivní místa. To ale není zdaleka všechno! Děj se bude soustřeďovat i na soukromí a emocionální příběhy hlavních hrdinů. Diváci se opět mohou těšit na známé tváře kriminalistů v podání Davida Prachaře, Zuzany Kajnarové a Jakuba Štáfka. Že vám chybí jeden člen?

Zdroj: TV Nova

Marek Adamczyk, který partu vyšetřovatelů doplňoval, si zahraje jen v několika scénách. Na jeho místo nastoupí sympaťák s drsným pohledem – herec Jan Zadražil. Ten bude představovat komisaře Jaroslava Čermáka. Tento rozvedený milovník žen je otcem dvou dcer, na které však kvůli práci nemá moc času.

Zdroj: TV Nova

Ve vedlejších rolích se můžete těšit na známé tváře, jako je Barbora Seidlová, Ondřej Kovan, Barbora Jánová, Leoš Noha, Jan Kačer a další. Toto skvělé obsazení doplňují výjimečné akční scény, které budou ještě drsnější než dřív. Hořící lidé, děsivé bouračky a případy, u kterých tuhne krev v žilách, to jsou nové díly Specialistů!

Zdroj: TV Nova

Nenechte si ujít první díl napínavé kriminálky Specialisté už 21. 8. 2017 ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE

Intimní okamžiky i jedinečné příběhy. Na obrazovky TV Nova míří unikátní reality Malé lásky

PODZIM NA TV NOVA: Zbrusu nové pořady i pokračování úspěšných projektů. Na co se můžete těšit? Podívejte se!


Novinky z NOVY