GALERIE: Pamatujete na výtržníka Patrika Hájka z Gymplu? Jeho představitel Jáchym Kraus je dnes k nepoznání!

Aktualizováno 01.09.2017

Jáchym Kraus - 7
Zdroj: Profimedia / TV Nova

Idol náctiletých dívek Patrik Hájek ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kterého si zahrál Jáchym Kraus, dnes slaví narozeniny. Poznali byste ho vůbec čtyři roky od konce natáčení?

Pamatujete si na idol dospívajících dívek ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným, Patrika Hájka? Toho si zahrála tehdy ještě dětská hvězdička Jáchym Kraus. Objevil se v 1. a v 2. řadě v letech 2012 a 2013. Tehdy čerstvě dostal občanku, ale holky už po něm šílely! Dnes je Jáchymovi 19 let a už přerostl i maminku.

Herec se narodil 1. srpna 1998 v Praze a jak jste jistě tušili podle jména, je synem moderátora a herce Jana Krause. Jeho matkou je populární česká herečka Ivana Chýlková. Talent tedy jistě zdědil po rodičích.

Zdroj: Nova.cz

Už jako sedmiletý se objevil v seriálu To nevymyslíš a jeho dalšími rolemi, ještě před seriálem Gympl, byly postava Vlastíka ve filmu Svatba na bitevním poli a malá role v Případu nevěrné Kláry.
 

Nyní už se Jáchym ale herectví nevěnuje. Soustředí se na studium a jeho další kroky pravděpodobně povedou úplně jiným směrem! Jakým, na to si ještě budeme muset počkat.
 

Z Jáchyma vyrostl mladý pohledný muž. Podívejte se do galerie, jak dnes vypadá! A přejeme mu vše nejlepší k 19. narozeninám.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

GRATULUJEME! Slavný mim se smutným osudem dnes slaví životní jubileum! Věděli jste, čím vším si musel projít?

Sladký blonďáček zářil v SuperStar a zanedlouho bude otec! Poznali jste ho? V soutěži byl NEODOLATELNÝ!

 


Novinky z NOVY