DOKONALÝ SVĚT JE ZPĚT! Kultovní sitcom, který má stále tisíce fanoušků, vás opět dostane! Podívejte se

Aktualizováno 31.08.2017

Dokonalý svět
Zdroj: TV Nova

Inspirace oblíbeným nablýskaným seriálem, kde móda, muži a ženy hrají prim, to je Dokonalý svět. Diváci se mohou těšit na drsné zápletky, vtipné momenty, módní rady i obdařenou herečku v hlavní roli!

Děj seriálu Dokonalý svět se odehrává v redakci módního časopisu Grace, který vede tým milovníků krásného oblečení, doplňků, líčení a stylového života. Stejně nablýskané jsou i jejich životy. Jenže ne každý dokáže udržet svou tvář dlohodobě.

Diváky tak čeká nejedna situace inspirovaná samotným životem. Sledovat budou děj okolo stylisty v podání  Vojty Dyka, který má zájem jak o módní kousky, tak o muže. ANO! A právě nelehkou situaci bude řešit se svým tajným přítelem.

V roli nekompromisní, sebevědomé a sexy ředitelky uvidíte herečku Jitku Čvančarovou, která nejen že oplývá šarmem zralé a obdařené ženy, ale i břitkými hláškami, kterým se nebudete moct přestat smát.

Zdroj: TV Nova

Dokonalý svět je seriál nejen pro milovníky amerického seriálu Sex ve městě, protože drahé kousky, krásné ženy a nenapravitelní muži, to je přesně to, na co se můžete během šestnácti epizod těšit!

Televize Nova pro fanoušky seriálu Dokonalý svět připravila výjimečnou akci! V srpnu budou zdarma ke zhlédnutí na portálu Nova PLUS všechny staré díly seriálu! Sledujte tento oblíbený sitcom ZDE!


MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Velkolepý DEN S NOVOU je tady: Přijďte společně s hvězdami nahlédnout do zákulisí televize Nova!

SKVĚLÁ KOMEDIÁLNÍ HEREČKA! Top hlášky Jitky Čvančarové: Neuvěříte, co všechno vypustila z pusy


Novinky z NOVY