PŘÍTEL ANDREY Z KOBRY 11: Jako paní Columbová? Nikdo ho nikdy neviděl!

Aktualizováno 28.08.2017

Carina Wiese, Kobra 11

Herečka Carina Wiese ze seriálu Kobra 11 se původně herečkou stát vůbec neplánovala. Nakonec se jí však stala a proslavila se. A jako správný komisař, svoje soukromí si přísně střeží. Jejího přítele fanoušci nikdy neviděli!

Carina Wiese už od dětství vystupovala v divadle v Pirně. Pak se její cesta stočila trochu jiným směrem. U umění ale zůstala a vystudovala grafický design na Akademii umění v Drážďanech, protože chtěla být kostýmní výtvarnice.

Nakonec se však rozhodla, že dá herectví ještě jednu šanci. To následně vystudovala na vysoké škole Hanse Otta v Lipsku. Několik let pak strávila v angažmá v drážďanském Divadle komedie nebo Zámeckém divadle v Berlíně.


Po několika letech strávených ve městě nakonec zakotvila na venkově a to se svým dlouholetým partnerem, se kterým si vybudovali vlastní farmu v Uckermarku. Je to snad seriálový Semir Gerkhan?

Mezi Andreou a Semirem to v seriálu stále milostně vře. Chodili spolu, rozcházeli následně a zase vraceli. V pilotním díle 8. série se po všech peripetiích konečně vzali a měli spolu dvě dcery, Aidu a Lilly.


V reálném životě ale Carininým přítelem herec Erdogan Atalay není. Její dlouholetý přítel se jmenuje Sven a mediálně s ním Carina nikdy nevystoupila. Stejně jako seriálová postava Andrea Schäfer má i Carina slabost pro rodinný život. V roce 1992 porodila syna Samuela.

Mimo to se ve volném čase ráda věnuje zpěvu, který ovládá opravdu na výbornou a svým čistým mezzosopránem
je opravdu pověstná. Ráda bruslí, lyžuje, jezdí na koni, hraje tenis. Navíc se tato křehká herečka věnuje již několik let šermu.

Seriál Kobra 11 můžete sledovat každý den na stanici Nova action od 16:55 a to hned dva díly za sebou! Nebo samozřejmě na hned po odvysílání na portálu Nova Plus.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
AKCE A NAPĚTÍ: Oblíbený seriál Kobra 11 má pro své fandy milé překvapení

NEJLEPŠÍ PARŤÁK Semira z Kobry 11: Zvolte si ho!


Novinky z NOVY