ZROZENÍ SUPERHRDINY. Při natáčení filmu Invaze se Daniel Craig dozvěděl neuvěřitelně úžasnou zprávu!

Aktualizováno 28.08.2017

Film Invaze - 5
Zdroj: Nova.cz

Představitelé hlavních rolí ve filmu Invaze Daniel Craig a Nicole Kidman byli při natáčení sehranou dvojkou. Co Nicol Kidman kvůli roli obětovala a jakou radostnou zprávu se v průběhu natáčení dozvěděl Daniel Craig?

Sci-fi triller Invaze pojednává o výbuchu vesmírné stanice Patriot. Psychiatrička Carol Bennel má obavu, že se neznámá látka z paluby lodi nepozorovaně dostává do ulic města i k ní domů. Proto se spojí se svým kolegou Benem Driscollem a svěří se mu se svým tušením. Zdá se totiž, že v celém Washingtonu její obava nikoho nezajímá.

Zdroj: Nova.cz

Film Invaze ale není první adaptací knižní předlohy. Jde už o pátou filmovou verzi románu Jacka Finneyho Únosci těl. V původním filmu Invaze lupičů těl z roku 1956 měla představitelka hlavní ženské role Dana Wynter příjmení Driscollová a její protějšek Kevin McCarthy měl příjmení Bennell. V tomto remaku jsou příjmení přehozená - Daniel Craig se jmenuje Driscoll a Nicole Kidman zase Bennellová.

Oba hlavní protagonisté byli ve filmu sehranou dvojkou. Ve stejném roce se totiž už potkali při natáčení snímku Zlatý kompas.

Zdroj: Nova.cz


Během natáčení v Baltimoru se herec Daniel Craig dozvěděl skvělou zprávu, ze které musel skákat radostí. Získal totiž roli Jamese Bonda. Z natáčení tak musel na chvíli odjet kvůli tiskové konferenci k Bondovce Casino Royale.


Jeho kolegyně Nicole kvůli natáčení Invaze odmítla hlavní roli ve filmu Mé druhé já, do které nakonec byla obsazena Jodie Foster.


 

Film Invaze můžete sledovat na Nova Cinema 30. 7. od 20:00 a na stejném programu i 1. 8. od 23:25.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Tajemství filmu Vražedné myšlenky: Kvůli Bruci Willisovi se musel přepsat celý scénář!

FILMOVÁ MÍSTA 4: Ta sedla! Zfackovaná reportérka a dosud neznámá fakta o filmu U mě dobrý!


Novinky z NOVY