SIMON BAKER: Jaký je herec v reálném životě? Charismatický detailista a svůdník rozhodně ne!

Aktualizováno 28.08.2017

Simon Baker
Zdroj: Archiv TV Nova

Sympatický herec australského původu Simon Baker má na svém kontě mnoho rolí. Přesto ze do paměti diváků zapsal především postavou Patrica Janea v seriálu Mentalista. Jaký je tenhle blonďák v osobním životě?

Seriálu Mentalista se natočilo celkem 7. řad a podle kritiků jde o jednu z nejlepších detektivních sérií. Hlavní hrdina Patrick Jane, který bývá přirovnáván k modernímu Sherlocku Holmesovi, je sice trochu domýšlivý, ale rozhodně ne arogantní.

Postava v sobě vyvažuje rozvážnost i určitou rebélii a chuť pomstít se neznámému vrahovi jménem Rudý John, který zabil jeho rodinu. Navíc Patrick oplývá zvláštní schopností. Dokáže se vcítit do myslí druhých a skvěle a do detailu je psychologicky rozebrat.

Zdroj: Nova.cz

Blonďatého sympaťáka a představitele hlavního hrdiny, Simona Bakera, seriál Mentalista velmi proslavil i přesto, že má na svém kontě mnoho jiných rolí. Právě v této je rozhodně nejvíc výrazný.

Jaké jiné filmy má zapsané ve svém životopisu? Roli asistenta nakladatele, který svede hlavní představitelku, si zahrál ve filmu Ďábel nosí Pradu. Mimo to jste ho mohli například vidět v hororu Kruh 2, kde ztvárnil postavu Maxe Rourkea.

Zdroj: Nova.cz

V soukromém životě je herec vzorným otcem. V roce 1998 se oženil s herečkou Rebeccou Rigg, se kterou má tři děti. Dceru Stellu Breeze a syny Clauda Bluea a Harryho Fridaye. Jeho potomci mají neskutečné štěstí, protože jim šly za kmotry herečky Nicole Kidman a Naomi Watts, a to by si přál téměř každý.

Pohledný herec ale umí i relaxovat a pořádně si užívat života. Mezi jeho největší koníček patří surfování a není divu, protože pohledný blondýn vyrůstal v Austrálii. Dodnes je pro něj ideálním dnem ten, který začíná s prknem na pláži.


 

Simon Baker dnes slaví 48. narozeniny. Přejeme mu mnoho dalších skvělých rolí a pěkné léto strávených uprostřed mořských vln a rodinou.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
TOP 10 zajímavostí z filmu Žába k zulíbání: Rob Schneider jako sexy roztleskávačka vás ohromí!


SLEČNA DRSŇÁK ZASTAVILA ČAS! Sandra Bullock dnes slaví, mohla by být babičkou, přesto hraje mladé kočky

nova.cz, csfd.cz TV Nova

Novinky z NOVY