FILMOVÁ MÍSTA 4: Ta sedla! Zfackovaná reportérka a dosud neznámá fakta o filmu U mě dobrý!

Aktualizováno 28.08.2017


Na jakých místech se natáčel film "U mě dobrý"? Zavedeme vás i na ty nejskrytější lokace a prozradíme zajímavosti a fakta, která se ke komedii pojí! Během natáčení Filmových míst navíc došlo k překvapivé situaci. Kdo reportérce ubalil pořádnou facku a za co?!

Spolu s youtuberkou Meshou se mohou diváci a fanoušci komedie "U mě dobrý" vydat na místa, kde se tento film natáčel a dozvědět se i několik zajímavostí, které se k natáčení pojí. Mesha se vydala do zahrádkářské kolonie, ochutnala pivo v legendární hospodě, kde probíhala všechna důležitá jednání filmových postav a mnoho dalšího!

Zdroj: Archiv TV Nova

Komedie Jana Hřebejka vypráví o partě přátel, kteří se nejraději baví u mariáše a popíjí v hospůdce na přažském Libeňském ostrově. Jejich celkem poklidný a bezstarostný život jim naruší až zpráva o podvedeném příteli Kájovi. Kája si chytře přivydělával po práci jako falešný kominík. Měl vytipované svatby a vždy se jakoby náhodou objevil poblíž. Svatebčané jej okamžitě zvali na společné focení, aby měli ženich s nevěstou štěstí. Získanými penězi umlčeí i manželku, která ho podezírala z nevěry a slíbí ji, že pojedou k moři. Jenže většinu peněz na cestu prohraje ve hře zvané skořápky. Dobří kamarádi ale Karla nenechají na holičkách a rozhodnou se, že vymyslí plán, jak prohrané peníze získat zpátky. 

Zdroj: Archiv TV Nova

Patřily kouzelnické ruce skutečně Bolkovi Polívkovi? A z čeho měl Miroslav Vladyka takový strach, že se scénu nedařilo pěkně dlouho natočit?

Nenechte si ujít jedinečnou příležitost prostředictvím pořadu Filmová místa, a prozkoumejte lokace, kde se herci scházeli, kde se natáčelo, kde celý filmový počin vznikal!

Zdroj: TV Nova

Na komedii "U mě dobrý" se dívejte v pátek 4. 7. ve 20:20 na Nově!

NEPŘEHLÉDNĚTE 

TOHLE JSTE VĚDĚLI? Která hlavní postava seriálu Přátele odstartovala kariéru v sitcomu Ženatý se závazky?

FILMOVÁ MÍSTA 3: Tajemná místa natáčení filmu Román pro muže. Jak dnes vypadají a jak to bylo s pliváním do jídla?


Novinky z NOVY