Kteří moderátoři TV Nova už oslavili narození potomka? O některých jste to možná ani netušili!

Aktualizováno 27.08.2017

Moderátoři TV Nova jako tatínkové - eye
Zdroj: TV Nova

Na televizních obrazovkách je vídáte jako muže v oblecích, kteří přinášejí novinky ze světa sportu, kultury a nejnovějších událostí. Tušili jste o nich ale, že doma mají děti a když stojí mimo záběr, jsou z nich zasloužilí tatínkové?

Moderátoři TV Nova, které pravidelně vídáte ve zpravodajských relacích, sice za moderátorským stolkem vypadají úplně jinak, když se ale kamery vypnou, spěchají domů za rodinkami. Tušili jste, kolik zasloužilých tatínků na Nově je?

Moderátor Sportovních televizních novin Petr Plintovič má doma roztomilou dcerku, se kterou si užije spoustu zábavy. Vyrážejí spolu nejen k moři, ale i na kolotoče.

Zdroj: Instagram

Kolegové z hlavní zpravodajské relace Televizních novin Rey Koranteng a Martin Pouva mají doma taky pořádně živo! Co se dětí týče, nejvytíženější bude asi sympaťák Rey, který má doma celkem tři kousky. Manželka Monika mu porodila už tři dcery. Kolega Kristiny Kloubkové Martin Pouva má pak dvě děti.

Zdroj: TV Nova

A výčet nováckých tatínků pokračuje. Malého synka má doma i moderátor Snídaně s Novou, parťák Emy Klementové - Lukáš Maule.

Zdroj: Instagram

I jeho kolega Aleš Lehký má doma také malého šikulu. To, že Aleš pro svého synka doslova žije, dokázal i v živém vysílání pořadu, když si nechal na ruku vytetovat obrázek, který mu jeho syn doma namaloval.

Zdroj: Instagram
Zdroj: TV Nova

Tak co, překvapilo vás, kolik tatínků ve vysílání můžete vídat?

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SERIÁLOVÉ BRUNETKY: Doktorka, policistka nebo učitelka? Která se vám líbí nejvíc? HLASUJTE!

BABY BOOM NA NOVĚ: Tyhle krásky prozradily pohlaví svých miminek! Jedna si to však nechává pro sebe


Novinky z NOVY