Zasloužilá maminka Alena Antalová slaví! Jak se hvězda Pojišťovny štěstí během let změnila? Podívejte se do GALERIE!

Aktualizováno 27.08.2017

Alena Antalová jako Anna Krausová
Zdroj: TV Nova

Sympatická herečka a maminka čtyř dětí Alena Antalová slaví narozeniny. Vzpomínáte na roli, kterou se dostala do povědomí diváků TV Nova? Podívejte se, jak šel s muzikálovou divou čas!

Oblíbená herečka, kterou dnes můžete vídat především na divadelních prknech, slaví půlkulatiny! Doma má Alena Antalová čtyři děti - Alenu, Honzíka, Elenu a Marii, kterým se naplno věnuje. Stejně tak ale nenechavá upadat ani svoji hereckou kariéru.

Zdroj: TV Nova

Alena se narodila v Bratislavě, kde také vystudovala konzervatoř. Ve studiu pokračovala na brněnské JAMU, kde absolvovala v oboru „muzikálové herectví“. A právě v Městském divadle Brno má stále angažmá jak v Muzikálové, tak v Činoherní scéně.

Zdroj: TV Nova

Diváci TV Nova si Alenu jistě pamatují z oblíbeného seriálu Pojišťovna štěstí, kde hrála jednu z hlavních rolí - Aničku Jánskou. Ta se hned v první epizodě stává obětí krutého osudu. Doma čeká se synem Ondrou a nenarozeným miminkem na manžela, který se ale při návratu ze služební cesty vybourá a zemře. Osud jí ale přivede do cesty muže, do kterého se zamiluje a spolu pak překonají nejrůznější překážky na cestě k lásce!

Dnes, tedy 28. 7. 2017, slaví Alena půlkulatiny! Herečce je přesně 45 let a to už si žádá pořádnou oslavu. Její děti a manžel jistě vymyslí způsob, jak mamince a manželce udělat co nejhezčí den.

Zdroj: facebook

Herečce srdečně blahopřejeme! Vy se můžete podívat, jak vypadala nejen v roce 2004, když v Pojišťovně štěstí začínala, a jak vypadá dnes coby zasloužilá maminka.
 

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

 BABY BOOM NA NOVĚ: Tyhle krásky prozradily pohlaví svých miminek! Jedna si to však nechává pro sebe

FOTKY: Deset let v Ulici: Jak jde čas se Simonou Hložánkovou?


Novinky z NOVY