TOP 10 zajímavostí z filmu Žába k zulíbání: Rob Schneider jako sexy roztleskávačka vás ohromí!

Aktualizováno 26.08.2017

Žába k zulíbání - 3

Ve staré říši se schyluje k předem domluvenému sňatku, kdy se princezna má provdat za muže, kterého ji její otec určil. Avšak díky kouzelným náušnicím, které umožňují záměnu těl, si princezna vymění tělo se svojí služebnou. Kouzelné náušnice se poté dostanou do současnosti a zajístí pořádné drama!

Kapitánka roztleskávaček Jessica (Rachel McAdams) objeví kouzelné princezniny náušnice v obchodě se starověkými předměty. Chce se je koupit, ale prodavačka jí oznámí, že náušnice nejsou k prodeji. Jessica je ale pěkně vypočítává a poté, co se prodavačka otočí, vymění je za jiné. Cestou domů se Jessica s kamarádkami zastaví u benzínové pumpy, kterou právě vykrádá zloděj (Rob Schneider). Předstírá, že je zaměstnanec benzínové pumpy a musí Jessice natankovat nádrž. Poté, co dívky odjedou, najde na zemi ležet jednu náušnici, která Jessice omylem upadla.

Když mají oba nasazené náušnice, jejich těla se přes noc promění a Jessica se ráno probudí v těle bláznivého zlodějíčka. Rázem zjistí, že život není tak jednoduchý, jak si myslela! Jessica musí zjistit, jak dostat své tělo zpátky a přesvědčit své kamarádky o tom, že sice má mužské tělo, ale pořád je to ona.

Film, ve kterém se muž musí vžít do ženské role sebou přináší jisté oběti, co vše musel Rob Schneider udělat během natáčení, aby se dokonale vcítil do role ženy jako roztleskávačky, si můžete přečíst níže.

1) Rachel McAdams a Melora Hardin hrají ve filmu matku a dceru. V reálném životě je od sebe dělí pouze necelých dvanáct let.

2) Ve filmu se také objevila matka herce Roba Schneidera, Pilar Schneider, zahrála si porotkyni na soutěži roztleskávaček.

3) Rachel McAdams a Rob Schneider spolu trávili spoustu času i mimo natáčení, navzájem se pozorovali a vyměnovali si tipy jak nejlépe zahrát opačné pohlaví.

4) Původně se film měl jmenovat "Miss Popularity".

5) Herec Rob Schneider musel absolvovat výcvikový kurz pro roztleskávačky.6) Natočit film s tímto námětem se zrodil v hlavě režiséra Toma Bradyho v okamžiku, kdy viděl Roba Schneidera jak napodobuje svou bývalou přítelkyni.

7) Jedná se o filmový debut hereček Ashlee Simpson a Michelle Branch.

8) Anna Faris, Alexandra Holden a Matt Weinberg se objevili jako hosté v populárním seriálu Přátelé.

9) Když jedna z roztleskávaček týmu Foxes opouští obchod s nezaplaceným zboží, které ji Jessica nastrčila, chytne ji ochranka, která říka "Jdeme, Winono." Jde o narážku na herečku Winonu Ryder, která byla chycena při kráděži v obchodu.

10) Ve filmu si malou roli zahrál také Adam Sandler. Jeho role, hráče na bongo, je založena na postavě, kterou Rob Shneider předvedl v show Saturday Night Live.

Bláznivou komedii Žába k zulíbaní si nenechte ujít dnes 27. července na Nově od 21:25 a v repríze v sobotu 29. července od 18:05 na Nova Cinema.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

FOTO: Jaké herečce patří tohle božské tělo? Vypadá stále jako holčička a hraje ve slavném sitcomu

TOHLE JSTE VĚDĚLI? Která hlavní postava seriálu Přátele odstartovala kariéru v sitcomu Ženatý se závazky?

TOP ZAJÍMAVOSTI Sherlocka Holmese: Fatální historická chyba a kokain na scéně!

 


Novinky z NOVY