TOP 10: Originál, nebo jen povedená kopie? Nejdokonalejší dvojníci celebrit!

Aktualizováno 08.12.2017

Dvojníci slavných
Zdroj: Profimedia

Občas se na světě dějí zvláštní náhody. Třeba když se na různých místech světa narodí dva dost si navzájem podobní lidé. Za normálních okolností by to nikdo v životě nezjistil, ale když je jeden z nich slavnou celebritou... Podívejte se na nejpovedenější dvojníky celebrit!

Angelina Jolie
Tmavovlasá kráska s nejvíc sexy rty, Angelina Jolie, má dokonalou dvojnici v anglickém Bristolu. Obyčejnou maminku dvou dětí, Melissu Baizen, začali z ničeho nic na ulici zastavovat cizí lidé, kteří si ji pletli s hollywoodskou herečkou. Pobláznění fanoušci Angeliny Jolie tak narušili poklidný život sympatické maminky.

Zdroj: TV Nova

Kim Kardashian
I profesionální celebrita jak je Kim Kardashian má identickou dvojnici. Tou je mladá profesionální make-up artistka Jelena Peric ze Záhřebu. Několik tisíc jejích sledujících na Instagramu nemohlo dlouhou dobu pochopit, jak je možné, že ty dvě si jsou tak moc podobné!
Zdroj: TV Nova

Lady Gaga
Zpěvačka Lady Gaga, která se vyžívá v bláznivých kostýmech, našla ve světe svůj klon. Dvaadvacetiletá Alexandra Guseva z Ruska se stala doslova profesionální dvojnicí známé zpěvačky. Alexandra to dokonce dotáhla tak daleko, že dostala roli v fenomenálním seriálu Hra o trůny! Očividně se vyplatí být někomu podobný!
Zdroj: TV Nova

Miley Cyrus
Všichni fanoušci show Tvoje tvář má známý hlas moc dobře vědí, že kontroverzní zpěvačka Miley Cyrus má velkou konkurenci v nadaném zpěvákovi Adamu Mišíkovi. Přeci jen, na demoliční kouli to uměl rozjet stejně jako originál. Velmi dokonalou dvojnici má ale Miley také v mladé Mardee Shackleford, co říkáte?
Zdroj: TV Nova

Michael Jackson
Budiž mu země lehká, ale pokud by někdo potřebovat na párty sehnat někoho, kdo předvede dokonalý moon walk, nebylo by nic snazšího, než poprosit Fabia Fernandese. Fabio totiž nejen, že vypadá jako král popu, on je dokonce jeho velký fanoušek, takže pohyby Krále popu zvládá na jedničku!
Zdroj: TV Nova

Ed Sheeran
Tak který je který? Kde se na fotografii nachází oblíbený zpěvák Ed Sheeran a kde jeho dvojník? Mladík Ty Jones se přiznal, že vypadat jako dvojče známého zpěváka není nic jednoduchého. Největší problém se objevil v partnerském životě. Chudák je totiž neustále bombardován zástupem bláznivých fanynek Eda Sheerana a jeho přítelkyně doma dost žárlí!
Zdroj: TV Nova

Daniel Radcliffe (alias Harry Potter)
Co se dvojníků týká, došlo i na nejznámějšího kouzelníka světa, Harryho Pottera. Nikolaye jeho vzhled dost často omezuje v osobním životě: „Pracuji v obchodě a občas nemůžu nějakou dobu pracovat, protože za mnou neustále přicházejí lidé s tím, že si se mnou chtějí udělat fotku.“
Zdroj: TV Nova

Emma Watson
A u Harryho Pottera ještě chvíli zůstaneme. I herecká kolegyně Daniela Radcliffa, Emma Watson, má svoji dvojnici. Megan Flockhart dlouhou dobu netušila, že je podobná nějaké známé herečce, dokud loni nenavštívila jednu halloweenskou party. Své pobody se teď snaží co nejvíce využít. Například se chystá na Comicon, kam pojede převlečená za nadanou čarodějku Hermionu.
Zdroj: TV Nova

Adele
Plavé vlasy, dokonale našpulená ústa a bezchybné oční linky. Tak přesně takhle každý zná britskou superstar Adele. Když se ale podíváte na Ellinor Hellborg, pochopíte, že božsky jako Adele může vypadat více lidí. Tahle mladá slečna totiž jakoby z oka vypadla zpěvačce Adele!
Zdroj: TV Nova

Katy Perry
Když byla dnes šestadvacetiletá maminka mladší, byla ve škole šikanovaná. Kvůli svým velkým očím a plným rtům! Za to dnes by se mladá maminka mohla stát profesionální dvojnicí okaté zpěvačky Katy Perry, co říkáte?
Zdroj: TV Nova

Nepřehlédněte:
To je ale pohled! Která česká herečka má nejhezčí poprsí? HLASUJTE

PROMĚNY z Ordinace za 12 let: Šebek, Suk, Váchovi, Kroupovi a další! Takhle vypadají


Novinky z NOVY