POHLED PRO BOHY: Moderátorky TV Nova předvedly těla 

Aktualizováno 24.08.2017

Moderátorky v plavkách eye
Zdroj: Nova.cz

Léto je v plném proudu, a na dovolenou tak vyrážejí i novácké moderátorky. Ty ukázaly, že poctivá práce v posilovně se skutečně vyplácí. Podívejte se na jejich skvostná těla v plavkách! Pohled na některé vás dostane!

Na obrazovkách televize Nova je vídáte téměř každý den. Většinou sedí za moderátorským stolkem, nebo jsou oblečené do formálního oblečení. Během prázdnin ale vyrážejí za sluncem a mořem, vystavují svá těla horkým paprskům a užívají si plavkové sezony. Však se také mají čím chlubit!

Zdroj: Instagram


Spousta z nich totiž během celého roku poctivě trápí svá těla v posilovnách nebo během jiných sportovních aktivit. Například moderátorka TN2 Michaela Šmídová běhá, a ne zrovna krátké vzdálenosti. Zorka Hejdová, která spolu s manželem moderuje Snídani s Novou, maká v posilovně. Lucie Heřmanská, která čerstvě moderuje ranní Televizní noviny, se věnuje surfování.V galerii plné fotek můžete obdivovat i dvě těhulky, které si užívají horkých dní u vody. Hanka Reinders má těsně před porodem a v dobré kondici se udržuje sportem, který miluje. Rosničce Kateřině Němcové ještě nějaký měsíc do porodu zbývá, a tak si bříško přes léto ještě užije.

Zdroj: Instagram


V galerii můžete obdivovat těla nováckých moderátorek, které denně vídáte ve vysílání oblíbených zpravodajských relací! Tak co, která má podle vás to nej tělo?


Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

Zdroj: InstagramNEPŘEHLÉDNĚTE

GALERIE: Wow! Moderátoři UKÁZALI VYCVIČENÁ TĚLA! S kým byste se chtěli ráno probouzet? Hlasujte

STÁRNOU I PŘÁTELÉ: Jeden z hlavních hrdinů dnes slaví půl století! Poznáte, kdo už má 50?


To je ale pohled! Která česká herečka má nejhezčí poprsí? HLASUJTE


Novinky z NOVY