Nejznámější kouzelník světa slaví hned tři životní události! Co se mu kromě vítězství nad alkoholem ještě podařilo?

Aktualizováno 22.08.2017

Daniel Radcliffe jako Harry Potter - 2
Zdroj: Profimedia / oficiální zdroj

Je ještě stále nejznámějším čarodějem světa? Daniel Radcliffe udělal totiž v roce 2017 jedno zásadní rozhodnutí! Takže slaví narozeniny ještě ten, který zachraňoval svět před tím, jehož jméno se nesmělo vyslovit?

Britský herec Daniel Radcliffe odstartoval svoji hvězdnou kariéru už v jedenácti letech, kdy byl vybrán jako představitel hlavní role pro filmy o Harrym Potterovi. Daniel pronikl do povědomí celého světa jako kluk s jizvou na čele, který přežil útok nejmocnějšího černokněžníka - jako kluk, který se proti Voldemortovi pokaždé postavil, aby ho nakonec definitivně porazil.

Zdroj: Instagram / Facebook.com

Dnes, tedy 23. července, Daniel slaví 28. narozeniny a důvodů slavit má hned několik. Po pěti letech vztahu s krásnou a uhrančivou Erin Darke, ji požádal o ruku. Z kluka, který se jen tak z role kouzelníka nevymaní, se tak stává muž, jenž našel spřízněnou duši a je připraven založit rodinu a usadit se. 

Zdroj: Instagram / Facebook.com

Herec měl předtím, než potkal Erin, velké problémy s depresemi, které řešil alkoholem. V jednu chvíli už to s ním vypadalo dost špatně! Naštěstí ale svou závislost dokázal porazit, a tak se zdá, že Daniela alias Harryho Pottera čekají už jen dny plné štěstí a lásky po boku přítelkyně, se kterou žije v New Yorku na Manhattanu. 

Zdroj: isifa.com

Oblíbenému herci přejeme všechno nejlepší k 28. narozeninám! A co byste mu popřáli vy?

NEPŘEHLÉDNĚTE:
To je ale pohled! Která česká herečka má nejhezčí poprsí? HLASUJTE

Nemanželské dítě a syn za mřížemi! Víte, jakého slavného herce se tyto skandály týkají?

 


Novinky z NOVY