PŘÍBĚH JAKO Z POHÁDKY: Z ošklivého káčátka je modelka a filmová hvězda, která se nestydí za bisexualitu! Poznáváte ji?

Aktualizováno 21.08.2017

Cara Delevigne
Zdroj: Profimedia

Pamatujete si pohádku, ve které se ošklivé káčátko, které nikdo neměl rád, nakonec promění v krásnou labuť? A někdy se něco podobného může stát i ve skutečnosti. Dnes je krásná a uznávaná a na molech propaguje prestižní značky. Ale ne vždycky tomu tak bylo.

Svět celebrit je ten, který vypadá, jako by byl až po okraj naplněn krásnými lidmi. Mají okouzlující oblečení a dokonalé účesy a vyzařují naprostou dokonalostí. Nicméně málokdo ví, že i ty nejžhavější a nejlépe vypadající celebrity nebyly vždy tak krásné.

Zdroj: isifa.com

Anglická herečka, modelka a příležitostná zpěvačka se narodila v Londýně před téměř pětadvaceti lety. V roce 2009 podepsala smlouvu s agenturou Storm Model Management a následující rok se objevila na módních přehlídkách značky Clements Ribeiro. Posléze se stala tváří značky Burberry. Objevila se v reklamních kampaních několika dalších značek, včetně H&M, Zary a Chanelu. Vyzkoušela i mola na přehlídkách značek Burberry nebo Dolce & Gabanna. Také předváděla na módních přehlídkách značky Victoria Secret. Nedávno vyhrála cenu Modelka roku.
Zdroj: Victoria´s Secret

V rozhovoru pro časopis Vogue přiznala, že v dětství byla zmatena svou sexualitou, a že se ve dvaceti letech poprvé zamilovala do dívky. Jasně však svou orientaci, ať již heterosexuální, bisexuální nebo homosexuální, nevymezuje. Ve vztahu byla jak s muži, tak se ženami.
Zdroj: TV Nova

Kromě modelingu se věnuje i herectví. Její první filmová role byla ve filmové adaptaci Anny Kareniny po boku Keiry Knightley a Juda Lawa. Další role přišla s filmem podle bestselleru Johna Greena - Papírová města. V listopadu 2014 zazářila v krátkém filmu s Pharrellem Williamsem od Karla Lagerfelda pro Chanel. Ten samý měsíc bylo oznámeno, že bude hrát ve filmu Sebevražedný oddíl.
Zdroj: oficiální zdroj

Už víte o koho se jedná? Není to nikdo jiný, než božská a kráska Cara Delevigne, která se naposledy objevila po boku Daneho DeHaana a Rihanny ve filmu Valerian a město tisíce planet. Film měl premiéru v českých kinech 20. července 2017 a zařadil se mezi hity roku. Pomůže Caře role drsné Laureline k lepším rolím? To ukáže teprve čas!

Film Valerian a město tisíce planet právě běží v tuzemských kinech. Tohle si žádný divák nesmí nechat ujít. A nejen kvůli božské Caře Delevigne!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
NÁVRAT VE VELKÉM STYLU: Valerian a město tisíce planet má zaděláno na hit roku! RECENZE

JEDINEČNÁ VIZE BUDOUCNOSTI: Film Valerian míří do kin. Kromě populární zpěvačky v něm září nový James Dean nebo modelka Victoria´s Secret!
 


Novinky z NOVY