FILMOVÁ MÍSTA 3: Tajemná místa natáčení filmu Román pro muže. Jak dnes vypadají a jak to bylo s pliváním do jídla?

Aktualizováno 30.06.2018


Kde se natáčel film Román pro muže? Porovnejte si jednotlivá místa z filmu! A podívejte se také do rodného města filmové rodiny populární komedie. A kromě toho se dozvíte i pikantnosti, jako například, co si během natáčení musela vytrpět Vanda Hybnerová.

Youtuberka Mesha nás v pořadu filmová místa tentokrát zavede na lokace filmu Román pro muže, který je příběhem tří sourozenců – Cyrila, Bruna a Anety. Pevné pouto, které se mezi bratry a sestrou utvořilo po tragické smrti rodičů, prochází zvláštní zkouškou. Všichni tři odjíždějí na tradiční výlet do hor. Podle knižní předlohy Michala Viewegha to měly být Dolomity. Natáčelo se nakonec na Slovensku v Tatrách.

Film začíná záběry před pětadvaceti lety, které se natáčely na fotbalovém hřišti v Třebotově. Právě tady se nachází i hřbitov, který ve filmu sehrál důležitou roli.

Zdroj: Oficiální zdroj

Filmaři se ale nějaký čas ohřáli i v Praze. Nešťastnou zprávu o svém bratrovi se Cyril (Miroslav Donutil) dozvídá u Vrchního soudu v Nuslích. Filmový dům sestry Anety (Vanda Hybnerová) se zase nachází na Vinohradech.
Zdroj: Oficiální zdroj

Právě Vanda Hybnerová filmu přinesla filmu neuvěřitelnou oběť. I přes to, že je nekuřačkou musela vykouřit během natáčení až krabičku denně. A není divu, že ji bylo proti srsti naplivat Cyrilovi do jídla. Jak tedy scéna nakonec vznikla?

To i spoustu dalších zajímavostí se dozvíte ve videu.

Na film Román pro muže se můžete podívat již 28.7.2017.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

MODRA LAGUNA NA SLOVENSKU: Učitelka Zuzana se koupala před kamerami! Co všechno ukázala?

NÁVRAT VE VELKÉM STYLU: Valerian a město tisíce planet má zaděláno na hit roku! RECENZE


Novinky z NOVY