Krásná moderátorka Hana Reinders se brzy stane maminkou. Bude manžel u porodu? Odpověď překvapila

Aktualizováno 20.08.2017


Modelka a moderátorka Snídaně s Novou, Hana Reinders se už brzy stane maminkou. S manželem Andrém Reindersem, bývalým profesionálním zápasníkem, se na svého prvního potomka pečlivě připravují. Už teď ale radí jiným maminkám.

Hana Reinders a její manžel André Reinders jsou v plném očekávání. Jejich první společný potomek se narodí co nevidět, a tak je nejvyšší čas pořídit výbavičku. Vsadili na praktičnost a vybrali si jednoduchý kočárek z omyvatelného materiálu. Barvu zvolili neutrální – krémovou, která se hodí pro obě pohlaví. Pár už samozřejmě ví, zda se narodí chlapeček nebo holčička, ale veřejnosti to prý neprozradí. Bude to překvapení!

Zdroj: Profimedia / instagram

Nastávající maminka se na miminko těší. Navzdory tomu, že to bude její první porod, vůbec není nervózní. To je spíše její manžel André. Dokonce prý ani nebude u porodu. „Kdyby moje žena měla pocit, že mě tam chce, tak budu na blízku, ale nemáme to zatím v plánu,“ říká. Až jí začnou kontrakce, má pro ni však už nyní připravenou povzbuzující větu „dýchej ty můj inkubátore“.
Zdroj: Profimedia / instagram

Hanka od začátku těhotenství pravidelně cvičila. Někteří jí za to nejdříve odsuzovali, ale nyní si k ní maminky chodí dokonce pro rady. Moderátorka Snídaně s Novou se samozřejmě nepouštěla do ničeho, co by mohlo ublížit dítěti a poctivě se radila s odborníky. „Nejdřív to musí posvětit gynekolog a následně odborník, který ví, jak s tou ženou pracovat. Ačkoliv můj manžel je skvělý trenér, tak si ze začátku nedovolil mě trénovat a hledali jsme odborníka, který na to měl vzdělání. Pak jsem teprve začala cvičit,“ svěřila se.

Ač mají oba trochu strach z toho, jak zvládnou své nové sociální role - role rodičů, velmi se na nový přírůstek do rodiny těší. André doufá, že z něj vyroste silná osobnost s duchem bojovníka, která si půjde za svým. Zápasit jako otec prý ale nemusí.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Petr Říbal a jeho taktika během dovolené: Tohle jen tak někdo nevyzkouší!

NÁVRAT MICHALA JANČAŘÍKA? Takhle zvládl velkou hereckou roli! Nejen skvělý moderátor, ale i herec


Novinky z NOVY