ČEHO SE BOJÍ MALÉ DĚTI? Jakub si svou odpovědí utrhnul parádní ostudu. Toho se opravdu bál?

Aktualizováno 20.08.2017


Zábavná show Co na to Češi je hra u které se pobaví celá rodina. V pořadu se proti sobě v každém kole utkají dva týmy po pěti členech, které se snaží dokázat, že ví, co u různých otázek nejčastěji odpověděli Češi.

Soutěž se skládá z několika kol. Na začátku každého kola se proti sobě postaví zástupci týmů, moderátor položí otázku, soutěžící, který jako první zmáčkne tlačítko může hádat, jaká odpověď padla nejčastěji. Pokud se soutěžící netrefí do první nejčastější odpovědi, hádá zástupce týmu soupeře. Další členové týmu se poté pokouší získat body za další správné odpovědi. Tým s největším počtem bodů postupuje do závěrečného kola, kde má šanci získat až 50 000 Kč!

Zdroj: TV Nova

Během soutěže často dochází k vtipným situacím, kdy smích neudrží ani sám moderátor Tomáš Matonoha a často se pozastaví nad tím, co soutěžící dokážou vymyslet. K údivu moderátora došlo nedávno, kdy jeden z soutěžících odpovídal na otázku „Čeho se bojí malé děti?"

Mnoho z vás by odpovědělo například strašidla nebo tmy, ale soutěžící Jakub odpověděl opravdu netradičně. Odpověděl tak snad z důvodu, že právě toho se jako dítě bál? A co vlastně Jakub odpověděl? Podívejte se na video a zjistíte, jak Jakub odpověděl!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
HÁDANKA: Poznáte je podle jejich úsměvu?

JAK VYTOČIT MANŽELKU V PŘÍMÉM PŘENOSU: Prozradil snad soutěžící něco, co neměl?


Novinky z NOVY