TOP 5 zajímavostí z filmu Plán hry: Dwayne Johnson jako drsný hráč fotbalu i starostlivý otec!

Aktualizováno 20.08.2017

Plán hry - 4

Představte si, že jste nejtvrdší hráč amerického fotbalu. Užíváte si slávu, peníze i ženy, které šílí po vašem vypracovaném těle, prostě život, který by vám mohl každý závidět. Najednou u vašich dvěří zazvoní malá roztomilá holčička, která tvrdí, že je vaše dcera.

Joe Kingman (Dwayne Johnson) je hvězda amerického fotbalu, která se snaží si splnit svůj sen - vyhrát šampionát. Je úspěšný, pohledný, král večírků a idol všech žen ve městě Boston. Jednoho dne se ale vše změní. Před dveřmi jeho luxusního bytu se objeví malá holčička jménem Peyton a řekne mu, že je jeho dcera z prvního manželství. Život se mu v tu chvilku obrátí naruby, jelikož se musí o malou Peyton postarat po dobu jednoho měsíce, jelikož její maminka odjela do Afriky. Joe se snaží o svou malou dceru starat, i když mu byl doposud rodinný život úplně cizí, a tak Joe vymyslí plán hry, podobný, jako používají v americkém fotbale aby malou Peyton zvládl.

Komedie z fotbalového prostředí se samozřejmě neobešla bez zranění, kdo ho utrpěl a o co vlastně šlo si můžete přečíst níže v zajímavostech.

1) V době svého mladí se herec Dwayne Johnson skutečně věnoval americkému fotbalu.

2) Ve filmu je mnoho odkazů na „Krále Rock 'n' Rollu“ - Elvise Presleyho, a to z důvodu, že režisér Andy Fickman a herec Dwayne Johnson patří mezi velké fanoušky Elvise.


3) Tým, ve kterém hraje The Rock, se měl původně jmenovat New England Patriots. Název týmu byl ale nakonec fiktivní, a to kvůli smlouvě s Národní fotbalovou ligou (NFL).

4) Dwayn Johnson utrpěl během fotbalového tréninku zranění Achillovy šlachy. Natáčení bylo z tohoto důvodu posunuto o několik měsíců.

5) Herec Dwayne Johnson řekl, že tento film bude posledním filmem, ve kterém bude zmiňován jako "The Rock".


Americkou komedii Plán hry můžete sledovat již tuto sobotu 22. července na TV Nova od 20:00.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

NÁVRAT VE VELKÉM STYLU: Valerian a město tisíce planet má zaděláno na hit roku! RECENZE

SEXY VIN DIESEL SLAVÍ ty nejkulatější narozeniny! Tušili jste, že už je tak starý?


Novinky z NOVY