KONEČNĚ JASNO! Kdo si zahraje agenta 007 v nové bondovce?

Aktualizováno 18.08.2017

James Bond
Zdroj: Profimedia

MI6 dlouhou dobu hledala nového agenta s povolením zabíjet. A potencionálních britských herců bylo několik! Ať už to byl Daniel Craig, který zvárnil nejlepšího agenta světa v posledních čtyřech dílech, tak například Tom Hardy, Michael Fassbender nebo Damian Lewis.

Než hrát zase Bonda, to se radši podřežu.“ To prohlašoval v roce 2015 Daniel Craig po premiéře v pořadí čtyřiadvacáté bondovky. První film o šarmantním agentovi měl premiéru v roce 1962, tedy před 55 lety. Další film s pořadovým číslem 25 je v plánu na podzim roku 2018. Posledních 24 měsíců veškerá média a fanoušci spekulovali, kdo si v příštím díle bude objednávat „Vodka, martini. Protřepat, nemíchat!

Zdroj: Nova.cz

O prestižní roli se mohu ucházet jenom synové Velké Británie, a proto padala jména jako Tom Hardy, kterého můžete znát z filmů jako je Počátek, Mad Max nebo Zmrtvýchvstání. Dalším adeptem byl Michael Fassbender, mezi jehož nejslavnější role patří filmy Hanební pancharti, X-Men nebo Steve Jobs. A v poslední řadě Damian Lewis, jehož můžete znát ze seriálu Bratrstvo neohrožených. Dnes velká sága o setrvání nebo nesetrvání Daniela Craiga v dokonale padnoucím obleku Jamese Bonda dospěla dokonce.
Zdroj: Oficiální zdroj / Instagram.com

Zrzavý britský herec se sice poslední dobou vyjadřoval nelibě o roli nejoblíbenějšího narcise v dějinách filmu, ale zdá se, že vše bude nakonec jinak. Již dnes měl podepsat smlouvu na nejnovější bondovku. Ve hře je i zpěvačka Adele, která by se mohla stát dalším umělcem, který by nazpíval pilotní píseň hned ke dvěma filmům o Jamesi Bondovi. Mimochodem, víte, kdo byl ten první?

NEPŘEHLÉDNĚTE:

James Bond je po smrti! Rogera Moorea udolala rakovina

Nepřekonatelný James Bond: Který je podle vás ten pravý AGENT 007? Hlasujte!

James Bond na WC? Povedlo se to a vznikla z toho opravdu velká řachanda!
 


Novinky z NOVY