NOVÉ OPUS MAGNUM? První video ze zákulisí!

Aktualizováno 17.08.2017


Velkolepý blockbuster bude mít tento týden premiéru a rozhodně je se na co těšit. Nejpříjemnějším překvapením je vizuální nápaditost, která dává vzpomenout na Bessonovu dřívější tvorbu. A nyní nabízí divákům jedinečný pohled do zákulisí. Věřili byste, kolik se použilo zeleného plátna?

Dobrodružství plné fantazie a akční podívané Valerian a město tisíce planet zavede diváky do toho nejpodivuhodnějšího vesmíru, který byl dosud stvořen. Příběh je založený na průkopnickém komiksu, který inspiroval celé generace umělců, spisovatelů a tvůrců. Pod taktovkou vizuálního mága Luca Bessona excelují Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna nebo Ethan Hawke.

Zdroj: TV Nova

Není moc evropských filmařů, kteří by otevřeně svou tvorbou chtěli konkurovat Hollywoodu. Francouzský režisér, scenárista a producent Luc Besson se toho nikdy nebál. Postupem let si ve filmovém světě vypracoval naprosto jedinečnou pozici, kdy v Evropě dává produkčně vzniknout nejrůznějším akčním filmům a dokáže do nich nalákat opravdu velké hvězdy.
Zdroj: TV Nova

Vzal ceněný komiks, na jeho realizaci sehnal přes 200 milionů dolarů a znovu hodlá vyzvat Hollywood na otevřený souboj. Těžko říct, kdo z toho vzejde vítězně. Valerian bez debat vypadá v trailerech opravdu parádně. Velkolepě, plný drobných nápadů, našlapaný od první do poslední minuty. Ani nové díly Star Wars nevypadají v upoutávkách tak ndobře. Nyní divákům odhalil zákulisí celého projektu. Je to doopravdy megalomanské. Fanoušci zjistí, jak vznikaly akční scény, jak pracovali v maskérně, nebo jak mají herci problém s francouzským přízvukem. Více zjistíte z videa.

Premiéra filmu Valerian a město tisíce planet má v českých kinech premiéru 20. července 2017.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
VIDEO: Zrod legendy? Nový film Luca Bessona láká na úchvatné efekty i promyšlený příběh. Podívejte se!

JEDINEČNÁ VIZE BUDOUCNOSTI: Film Valerian míří do kin. Kromě populární zpěvačky v něm září nový James Dean nebo modelka Victoria´s Secret


Novinky z NOVY