NECHUTNÁ POMSTA: Učitelka Zuzana udělala svým svěřencům polévku z hmyzu! Proč tak jednala?

Aktualizováno 17.08.2017

polévka
Zdroj: Nova.cz

Kam až jsou lidé schopni zajít? Učitelka Zuzana uvařila pro všechny hladové krky pořádně sytou polévku z hrachu. Polévka ale měla pořádně přidanou hodnotou!

Když je člověk hladový, dokáže zkonzumovat cokoliv. Na Farmě je jídla pořád méně a dalo by se říct, že doslova ubývá rychlostí blesku. Opět se tak muselo sáhnout k extrémním opatřením. Obyvatelé starého mlýna ukradli hrách holubům a Zuzana z něho navařila opravdu hustou polévku, která měla všechny soutěžící pořádně zasytit a dát jim sílu. Tu na farmě opravdu všichni nutně potřebují. V polévce, kromě luštěnin, plavalo ještě něco jiného! A konečně šlo o pořádnou bílkovinu. I když pořádný kus masa to nebyl..

Zdroj: Markiza.sk

Alena totiž ve své porci objevila brouka. A nejen jednoho. Nové farmářce to však vůbec nevadilo a celkem si na polévce pochutnala. Na extra ingredienci všechny upozornila a hmyz v polévce objevili i další.  Většinu následně chuť do jídla přešla.
Zdroj: Markiza.sk

Zuzana se ohradila, že za to nemůže. Brouci totiž museli být v hrachu schovaní, protože při vymývání si ničeho nevšimla. Byla to hloupá náhoda nebo to udělala naprosto úmyslně? Většina soutěžících má jasno

Více z dění na Starém mlýně můžete vidět v dalších dílech reality show Farma na Nova Plus.


NEPŘEHLÉDNĚTE:
MODRA LAGUNA NA SLOVENSKU: Učitelka Zuzana se koupala před kamerami! Co všechno ukázala?

STRACH A HRŮZA: Noví obyvatelé zcela zdemolovali zavedené pořádky

SLUHOVÉ V OHROŽENÍ: Vyberou si mužský nebo ženský duel? Nečekané rozuzlení


Novinky z NOVY