OSTNY A MATICE! Snídanové štěně Sunny napadlo kaktus! Kdo ze souboje vzešel jako vítěz?

Aktualizováno 17.08.2017


Sunny je malý ďáblík. Svojí trenérku umí pořádně pozlobit. Naposledy se vyřádil s kaktusem! A souboj měl nečekaného vítěze. Hold pan čtyřnohý je frajer.

Zlatý retrívr Sunny! Štěně, které velmi dobře znají diváci Snídaně s Novou z jeho pravidElných návštěv. I v letních horkých dnech se má čile k světu. Přesto ho jeho trenérka Kateřina z organizace Helppes vůbec nešetří, a Sunny tak musí stále pracovat a učit se novým kouskům.

Zdroj: Instagram

Asistenční pes musí být schopen postarat se nejen sám o sebe, ale hlavně o svého pána, kterému je v mnoha momentech tou největší a 100% oporou. Sunny je ale zatím velmi hravý a není divu, že pěkně vlčí. Ale při tom může napáchat velkou neplechu, a tak se s ním jeho trenérka vypravila ven, aby se pořádně vydováděl.
Zdroj: Instagram

Sunny už s přehledem zvládá chůzi ve městě mezi davem lidí, z míry ho nevyvedou ani holubi nebo jiná zvířata, na která může na svých toulkách městem narazit. Při velkých letních koncertech Snídaně s Novou zase vyzkoušel, jaké je to stát na podiu před fanoušky a o tom, že je Sunny miláčkem davů i dětí nemůže být vůbec pochyb.
Zdroj: TV Nova

Učení je složitý a zdlouhavý proces. Pes poslouchá povely a až při tréninku se pozná, jaký má charakter. Zatím to vypadá, že Sunny je pořád roztomilouš první kategorie!
Zdroj: Instagram

Po náročném výcviku tak Sunnyho čeká zasloužená odměna. Třeba jako tato v podobě pořádného proběhnutí a vyřádění se na trávníku mezi paneláky, kde Sunny úspěšně cupuje výbavu domácnosti. A nebo je to hračka? Posuďte sami v následujícím videu.

Na instagramu @snidanovestene můžete sledovat Sunnyho trenink i to, jak zrovna odpočívá nebo si užívá zasloužené odměny za pilné tréninky.

 
NEPŘEHLÉDNĚTE:
SNÍDAŇOVÉ ŠTĚNĚ V AKCI: Jak mu to v rušných ulicích šlo? Předvedlo tento úžasný kousek!

CHUDÁK SUNNY: Je samý kousanec! Kdo napadl snídaňové štěně?

VIDEO: První problémy! Ze Snídaňového štěněte je celebrita. O co prosí jeho trenérka?


Novinky z NOVY