NA FARMĚ TO VŘE: Daniela a Jana jsou na nože!

Aktualizováno 14.08.2017

Farma SK, konflikt Jany a Daniely
Zdroj: Markiza.sk

Pouze jeden soutěžící pravidelně rozdmýchával atmosféru poklidného starého mlýna na Farmě. Pouze jeden vyvolával konflikty. Avšak idyllce v ženském táboře také odzvonilo! Co se děje?

Až doteď se o pořádný rozruch na Farmě staral především Miro Povec. Za první týden pobytu ve starém mlýně se totiž stihl pohádat téměř s každým. Po úspěšném návratu z duelu ale zatím drží své emoce na uzdě. V 8. díle to ale vypadá, že pomyslnou štafetu konfliktů přeberou jiní. Tedy spíše jiné.

Ženy doposud na Farmě táhly za jeden provaz. Tato idylka je, zdá se, nadobro pryč. Po nástupu Milana Lalíka do funkce Farmáře týdne se věci začínají měnit. A k lepšímu to rozhodně není! 

Děvčatům začíná lézt na nervy dvojice Lucie Šindlerová a Janett Hutton a pořádně jiskřit to začíná i mezi Janou Březinovou a Danielou Urbanovou.

Majitelka kosmetického salónu si s pracovnicí domu sociálních služeb pořádně skočila do vlasů a ostrá výměna názorů nebude pravděpodobně jedinou, které se ještě v jejich podání dočkáme. Budou z nich nepřátelé na život a na smrt?

Drsnou reality show Farma sledujte na Nova Plus. Na zmiňovaný 8. díl se můžete podívat přímo ZDE.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

HOREČKA I KŘEČE: Pobyt na Farmě se pro jednu soutěžící stal peklem! Bolest ji málem zničila
Multitalentovaný Petr Buchta: Co zvládá kromě herectví? Tohle všechno jen tak někdo neumí!


Novinky z NOVY