PAMELA ANDERSON před 30 lety v postelové scéně ve slavném seriálu. Ani byste ji nepoznali

Aktualizováno 13.08.2017


Úspěšný americký televizní seriál Ženatý se závazky boduje u diváků již od roku 1987. Po tomto videu si ho zamilujete i vy! V jedné z epizod totiž sexy Pamela Anderson nechala nahlédnout do míst, kam se normální smrtelník jen tak nedostane!

Al Bunda (Ed O’Neill), jeho žena Peggy (Katey Sagal) a děti Bud a Kelly žijí v Chicagu a patří k chudším obyvatelům Ameriky. Al pracuje v prodejně bot a přezdívá se mu často pan Bota. Peggy je ženou v domácnosti, která ale nikterak o rodinu nepečuje, nevaří, neuklízí - a to ze zásady. Krásná a žádoucí Kelly má sice úspěch u mužů, ve škole je to ale horší. Tahle dívka zkrátka moc rozumu nepobrala. Bud je typický dospívající kluk, který touží po děvčatech, ale moc se mu nedaří.


Ačkoliv se na první pohled může zdát, že tahle rodinka si leze pořádně na nervy, opak je pravdou. Vždycky vás totiž přesvědčí, že v nouzi umí držet při sobě a pomáhat si. Celou partu doplňují ještě úzkoprsí sousedé od vedle. Během 262 epizod se v americkém sitcomu mihlo několik dalších tváří. Mezi ty nejznámejší jistě patří hollywoodská playmate s nepřehlédnutelnou výbavou Pamela Anderson!
Ta se promítla v Alových nejdivočejších představách a v postelové scéně předvedla skutečně povedenou a pořádně vášnivou show. Jak už to ale v seriálu Ženatý se závazky chodí, scénka měla i humorný podtón, který polechtá bránici nejednomu divákovi.

Podívejte se na scénu, ve kterém se Al Bunda ocitne mezi dvěma vysněnými ženami, které přesně splňují parametry nejednoho muže.

Seriál Ženatý se závazky sledujte každý den na stanici Nova 2 hned v několika odpoledních časech!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
V seriálu Ženatý se závazky si zahrály slavné modelky i legendární krásky. Která je ta NEJ? HLASUJTE!

BEZ PLASTIK: Pamelu Anderson byste před 26 lety nepoznali! Podívejte se, jak vypadala v seriálu Kutil Tim

ŽENATÝ SE ZÁVAZKY: Kdo po 28 letech zkrásněl a kdo naopak?

ŽENATÝ SE ZÁVAZKY: Potrat na place, problémy s aktivistkami i jeden velmi naštvaný herec!

 


Novinky z NOVY