Léčky, honičky, pasti i spousta zábavy. Tom a Jerry? Ne! Nová pohádka o lišákovi a nezbedných kuřátkách

Aktualizováno 13.08.2017

Lišákoviny
Zdroj: Archiv TV Nova

Co děti tolik miluji na krátkých animácích? Svižný příběh, zajímavou zápletku i legrační situace. To vše a mnohem více nabízí animovaný seriál Lišákoviny!

Krátké animáky o nesvárech mezi úhlavními nepřáteli jsou mezi dětmi populární odjakživa – stačí si vzpomenout na Jen počkej, zajíci!, Toma a Jerryho nebo Willyho kojota a kohouta uličníka. Jejich kouzlo je především v charismatu hlavních postav a nejednoznačností situací – chvilku fandíte jednomu, pak je vám druhého líto, a tak fandíte zase druhému. A pak jsou zde samozřejmě vtípky, legrační situace a mnohem více – jednoduše nemáte čas začít se nudit!


Zdroj: Archiv TV Nova


To všechno malým i velkým divákům nabízí Lišákoviny, které vypráví příběhy vychytralého lišáka a ještě mazanějších kuřátek. Stejně jako vlci a zajíci nebo kocouři a myši i lišky s kuřaty jsou odvěkými nepřáteli. Tedy spíše jsou kuřátka vysněnou potravou pro každou lišku či lišáka. A tak není divu, že animovaný lišák má jen jedno zbožné přání – chytit a sníst kuřátka. Jenže ta se jen tak nedají... A tak začínají honičky plné šarvátek, potyček i vtipných situací!


Zdroj: Archiv TV Nova

Klasický motiv Davida a Goliáše pobaví nejen ty nejmenší, ale i dospělé diváky. Rodiče si navíc můžou být jistí, že dobro zvítězí nad zlem, chamtivý lišák bude potrestán a kuřátka budou zachráněna! 


Animovaný seriál Lišákoviny můžete po celé léto sledovat zdarma na Nova Plus a to ZDE!


ČTĚTE TAKÉ:
Z animované komedie pro děti museli odstranit jednu celou scénu! Proč se tvůrcům nezdála?

Překvapivá fakta animovaného hitu Ratatouille. Věděli jste, že za ním stojí český režisér!?


Novinky z NOVY