SEMIR Z KOBRY 11 SE NEZDÁ: Dvě svatby za půl roku! Podívejte se

Aktualizováno 12.08.2017

Kobra 11, seriál - 41
Zdroj: Nova.cz

Německý herec Erdoğan Atalay se odhodlal k velkému kroku. A to s o dekádu mladší partnerkou! Jenže během jednoho roku stihl svatby hned dvě... Jak je to možné?

Erdoğan Atalay, kterého všichni znají jako vrchního komisaře dálniční policie Semira Gerhana, je německo-turecký herec, scénárista a producent. Jak to tak bývá, neměl lehké začátky. Jeho působení se omezovalo na účinkování v komparsu, ale protože v něm sílila touha po opravdovém hraní, začal v jedenadvaceti letech studovat scénické umění na Hamburské univerzitě. Největší úspěch přišel až s rolí tureckého vrchního komisaře v seriálu Kobra 11, kde začal hrát od třetí epizody v roce 1996.

Zdroj: Profimedia

Jaký život žije Erdoğan mimo televizní obrazovky? Má rád adrenalinové sporty, mezi jeho koníčky patří jízda na kolečkových bruslích, potápění, seskoky s padákem, rád jezdí na koni. Jeho další velkou zálibou jsou auta. Vlastní veterána Spitfire MK3 z roku 1969, Masserati a BMW. Nebezpečí se nebojí, mnoho krkolomných scén v seriálu Kobra 11 natáčel sám bez zastoupení kaskadéra! Je i nadaným spisovatelem a scénáristou. Podílel se na předlohách k některým epizodám Kobry 11.
Zdroj: Profimedia

S dlouholetou partnerkou Astrid Ann Marie Pollmann se oženil roku 2004, o šest let později se ale bohužel rozvedli. Dnes žije s žije s hereckou agentkou Katjou Ohnek, se kterou se letos oženil hned dvakrát! Nejprve v lednu na Maledivách, tato svatba mu však nebyla ze zákona uznána, proto si svou vyvolenou o půl roku, tedy před měsícem, vzal podruhé, tentokrát už v rodném Německu. Jaká byla jeho svatba na Maledivách? Překvapivě skromná. Žádné drahé obleky či smoking se nekonaly. Herec s tureckými kořeny si vystačil s košilí a naboso, Katja zvolila jednoduché bílé šaty v řeckém stylu a květiny ve vlasech.


Sedmnáctou sérii oblíbeného seriálu Kobra 11 můžete sledovat na obrazovkách televize Nova a následně zdarma na NovaPlus
ZDE!


NEPŘEHLEDNĚTE:

NEJLEPŠÍ PARŤÁK Semira z Kobry 11: Zvolte si ho!

AKCE A NAPĚTÍ: Oblíbený seriál Kobra 11 má pro své fandy milé překvapení


Novinky z NOVY