Osud mlýna z Farmy 8: Po soutěži se z něj stala turistická atrakce. Takhle dnes vypadá!

Aktualizováno 31.01.2018

Farma SK, farma
Zdroj: Markiza.sk

Jak dnes vypadá místo, které účastníci od základu během svého působení v reality show přebudovali? Tyto fotografie pořídil jeden ze soutěžících!

Starý mlýn v katastru obce Horný Badín, který byl středobodem osmé série reality show Farma, již si můžete připomenout na kanálu Nova Plus, se po odchodu farmářů opět vrátil do správy původnímu majiteli. Ten se rozhodl, že nemovitost postupně přebuduje na víkendovou chalupu.


Pokud ale majitel touží po klidném a tichém relaxu, moc si toho momentálně neužije. Mlýn se totiž po skončení natáčení Farmy stal turistickou atrakcí a ve volných dnech ho obléhají turisti a fanoušci drsné show.

Zdroj: Markiza.sk


Nutkání vrátit se na místo činu neodolal ani Roman Adamka, který vyrazil na výlet i se svou matkou, aby jí ukázal místa, kde prožil velké dobrodružství. Po příchodu se nestačil divit, co všechno se v mlýně a jeho okolí změnilo!


„První, co mě zaskočilo, byla závora! Takže dvě stě metrů k farmě musíte dojít pěšky. Byl to celkem zvláštní pocit, že dřevěný plot, který jsme vlastnoručně postavili, byl nahrazen pletivovým. Všude jsou cedule Vstup zakázany, Soukromý pozemek,“ popsal své první dojmy.

Zdroj: Markiza.sk


Přímo do areálu se tak nedostal, ale v okolí potkal více rodin s dětmi, které se přišly na mlýn podívat: „Chodí tam hodně turistů a velmi je potešilo, že potkali i jednoho z farmářů. Jsem rád, že lidi to bavilo,“ prozradil.Hodně věcí, které farmáří vybudovali vlastníma rukama, už ale ve mlýně nenašel. „Maštal je úplně pryč, zmizely i duelové chatky, houpačka, udírna nebo naše lavička. Kurníky zůstaly jen tři a voda v potoku je strašně nízká. Tam by pstruzi nepřežili. Předělali i celý altánek. Ale zůstaly latríny, dokance tam byl i toaletní papír!“ zakončil inspekční prohlídku pobavený Roman.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
SEXY FARMÁŘKA VE VANĚ: Co všechno ukáže? Vlezla si tam bez kalhotek, jásají diváci

NEČEKANÉ MENU: Podívejte se, co jedí soutěžící drsné reality show! Chutnalo by vám?

GALERIE: Velké překvapení v reality show! Za soutěžícími přijela rocková legenda


Novinky z NOVY