VELKÁ ANKETA O NEJ SERIÁLOVÉHO TATÍNKA!

Aktualizováno 12.08.2017

Nej tatínci seriálů
Zdroj: TV Nova

V seriálech televize Nova se to jen hemží sympatickými tatínky. Skoro každý z nich se ale musel během rodičovství poprat s nelehkým osudem. Který z tatínků je právě váš oblíbenec?

V televizi najdete spoustu sympatických seriálových tatínků. Nejen v Ulici a Ordinaci v růžové zahradě 2, ale třeba i v Comebacku. Který z nich je podle vás nejlepším otcem?
 

TATÍNCI Z ULICE

Bedřich Liška

Truhláři Bedřichovi spadlo otcovství doslova do klína. Dlouhou dobu vůbec netušil, že má v dětském domově malého synka Františka. Společně s Aničkou zabojoval a Frantu dostal do vlastní péče i s jeho kamarádkou Emmou. Poté, co oba vyrostli, si Bedřich myslel, že bude mít na chvíli klid a začně si pořádně užívat života bez dětí jen s manželkou Aničkou. To ale netušil, že na jednom večírku Aničku podvede a s manažerkou kapely Jindrou bude čekat dítě! Jak se mu bude v roli otce na dálku dařit a dá ještě dohromady manželství s Aničkou? To zjistíte už brzy v nejnovější sezóně seriálu Ulice po prázdninách!

Zdroj: TV Nova


František Hrubý
Mladý František, který ještě nemá ani odmaturováno, se zamiloval do studentky výměnného pobytu z Holandska, Skyler. Netrvalo dlouho a byla z toho láska jako trám a později i jedno nečekané miminko. Oba mladí rodiče se po začátečních komplikacích nakonec k těhotenství postavili zodpovědně a teď spolu s jejich malým Christiankem pendlují mezi Holandskem a Českou republikou.

Zdroj: TV Nova


Lumír Nykl
Nejdříve byl Lumír velký kariérista, který se snažil prorazit v politice. Svoji kariéru nakonec obětoval a stal se hrdým otcem v domácnosti. Veškerý čas tráví s malým Lexíkem, aby se pro změnu mohla politice věnovat jeho žena Světlana.

Zdroj: TV Nova


Martin Maléř

Martinovi se v poslední době moc nedařilo. Nejdříve se musel vypořádat s krizí v manželství, poté se přimotal k nešťastné střílečce. Zranění ramene ho poznamenalo natolik, že musel změnit zaměstnání. I přes všechny peripetie, které se mu staly, zůstal vždy milujícím otcem pro své děti Filipa a Rozinu. Té dokonce povolil, aby odjela studovat do Ameriky.

Zdroj: TV Nova

 

TATÍNCI Z ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

Čestmír Mázl
S Čestmírem se osud vůbec nemazlil, zemřela mu již nejedna milovaná žena, osudu se ale postavil čelem. Je otcem čtyř dětí a dost dobře zvládá zkombinovat povinnosti primáře a gynekologa v Kamenické nemocnici s výchovou dětí. Velkou oporou ve výchově nejmenšího syna Mikyho mu je již dospělý syn Jakub a nová láska Alena Rytířová.


Jakub Mázl
Stejně jako František z Ulice se i mladý Mázl stal neplánovaně tatínkem v poměrně nízkém věku. Se svou rolí mladého rodiče se popasoval na jedničku. Na výchovu své dcerky Magdičky zůstal sám, její maminka Linda ji vídá jen občas, na roli matky se cítí být moc mladá. Jakub s tátou Česťou ale vše zvládají bravurně a s péčí o Magdičku, Mikyho a sebe navzájem si pomáhají. Mají skvělý vztah.

Zdroj: TV Nova

 

David Suchý
Sympatický doktor Suchý neprožívá zrovna nejlepší období. Jeho manželka Zdena se zamilovala a odjela za svojí novou láskou do Ameriky. Odvezla s sebou samozřejmě i jejich děti Toníka a Haničku. David se ale nevzdává, o děti bojuje a využije každé příležitosti, aby se s nimi mohl vidět. A v nových dílech Ordinace v růžové zahradě 2 i uvidí!

Zdroj: Archiv TV Nova


Darek Vágner
Darek s manželkou Lucií si v poslední době prošli peklem. Jejich kamarád Vilík jim nasadil brouka do hlavy, domníval se, že jejich dcera Bětuška určitě nebude Darkova, protože má zrzavé vlásky. Nevěra Lucie se vyvrátila, a tak přišlo v úvahu, že v porodnici miminka někdo zaměnil. Naštěstí se vše vysvětlilo, oba rodiče si oddechli a teď si můžou v klidu užívat dětství své milované malé Bětušky.

Zdroj: Archiv TV Nova

 

TATÍNEK Z COMEBACKU

Tomáš Pacovský
Bývalá popová hvězda a majitel obchodu to v životě také nemá moc jednoduché. Stará se o dospívající dceru Ivu a ještě k tomu má na krku svého dospělého bratra Ozzáka, který mu přidělává jen samé problémy, chvílemi se totiž chová jako to nejmenší a nejzlobivější dítě. Ani s Ivou to Tomáš nemá moc jednoduché. Vidí ji totiž stále jako malou holčičku a neuvědomuje si, že z Ivy už je dospělá žena. U Pacovských se proto rozhodně nikdo nenudí, co říkáte? Nezapomeňte, že s Comebackem se můžete bavit celé léto! Všechny díly najdete na NovaPlus ZDE!

Zdroj: TV Nova

 

TATÍNEK Z DOKTORŮ Z POČÁTKŮ

Zdeněk Macek
Mackovi žili poklidný život na vesnici. Ten jim ale znenadání narušila tragická smrt. Maminka Iva havarovala autem, nehoda nebyla vážná a Iva vše přežila bez větších následků. O to větší šok přišel, když u rodinné večeře znenadání zkolabovala, upadla do bezvědomí a později zemřela. Její manžel Zdeněk byl zdrcen, ale kvůli dětem si musel s bolestivou situací poradit. Chvilku mu to sice trvalo, nakonec se ale vzmužil a statečně se o své děti Bruna a Natálku staral, dobře a s láskou.
Oblíbený seriál Doktoři z Počátků si během léta může užít na Nova Plus ZDE!

Zdroj: Archiv TV Nova


Který tatínek z našich seriálů je váš nejoblíbenější? HLASUJTE!

 

Nepřehlédněte:

VZPOMÍNÁME: 11 nejemotivnějších seriálových úmrtí! Která postava vám chybí nejvíce? HLASUJTE!

Nevěrnice, pohodářky i sympatické maminky: Kterou seriálovou blondýnu máte nějraději? HLASUJTE!


Novinky z NOVY