BEZ PLASTIK: Pamelu Anderson byste před 26 lety nepoznali! Podívejte se, jak vypadala v seriálu Kutil Tim

Aktualizováno 11.08.2017

Pamela Anderson
Zdroj: Profimedia

Sexuální symbol devadesátých let a nesplněný sen mnoha mužů, to je kanadská playmate Pamela Anderson. Mnoho let před tím, než se proslavila svými plastikami, se objevila v seriálu Kutil Tim. Pamatujete si ještě, jak vypadala?

Hlavní postavou seriálu Kutil Tim je hvězda televizního pořadu Tim Taylor, který se svou ženou Jill vychovává tři navzájem se šikanující děti – Brada, Randyho a Marka. Spolu tak během celého seriálu prožívají příjemné chvilky, zážitky, ale také problémy a starosti, se kterými vždy pomůže soused Wilson či Timův spolupracovník Al Borland. V jeho televizní show nechybí ani hezká asistentka Lisa, kterou ztvárnila Pamela Anderson. Pamatujete si, jak tenkrát vypadala?

Zdroj: oficiální zdroj

Kanadská blondýnka, která si na svá středoškolská studia musela vydělávat jako cvičitelka aerobiku, se zpočátku objevovala v TV reklamách a v drobných filmových rolích. Na začátku devadesátých let se stala dívkou měsíce v časopise Playboy a tato událost ji posunula ke kariéře televizní hvězdy. Bývá často přirovnávána k francouzské herečce Brigitte Bardot.
Zdroj: oficiální zdroj

Role v seriálu Kutil Tim pro ni byla jedna z odrazových. Zahrála si v prvních dvou sériích a následně se vrátila během série šesté. Poté přijala nabídku na roli neohrožené plavčice v seriálu Pobřežní hlídka a z modelky se stala celosvětová celebrita!

Seriál Kutil Tim můžete sledovat na stanici Nova 2!


NEPŘEHLÉDNĚTE:
Nevěrnice, pohodářky i sympatické maminky: Kterou seriálovou blondýnu máte nějraději? HLASUJTE!

FOTO: Co dnes dělá roztomilý Vítek Koudelka z filmu Jak se krotí krokodýli? Je to nebezpečné!

VÁŠNIVÉ POLIBKY A CHVÍLE PLNÉ VZRUŠENÍ: Sestřih deseti nejlepších seriálových líbacích scén!


Novinky z NOVY