ŠLO O ŽIVOT: Krásná herečka v ohrožení! Takovou ochranku nemá ani Donald Trump!

Aktualizováno 03.08.2018

Jíst, meditovat, milovat - 7
Zdroj: Nova.cz

Natáčení filmu Jíst, meditovat, milovat bylo opravdu drsné. Kvůli zdraví tak musela být učiněna velmi tvrdá bezpečnostní opatření! Ne vždy v Indii dojde na meditaci.Tyhle detaily vás překvapí!

Oblíbeného románu Elizabeth M. Gilbertové se po celém světě prodalo více něž 6,2 milionu výtisků. Díky velkému zájmu byl dokonce přeložen do 40 jazyků.

Po čtyřech letech od vydání knižního zpracování vstoupil do kin film natočený na motivy oblíbeného románu. Do role hlavní hrdinky a moderní ženy Liz Gilbertové byla obsazena  božská Julia Roberts, která tuto výzvu s nadšením přijala i díky tomu, že kniha Jíst, meditovat, milovat je jejím oblíbeným románem americké autorky.

Zdroj: Nova.cz

Herečka celé natáčení pojala jako jednu velkou rodinnou dovolenou a natáčení na Bali si podmínila přítomností svých nejbližších. Film se totiž natáčel v chronologickém pořadí téměř 4 měsíce a Julia by tak nemohla trávit čas s rodinou. Proto si ji přivezla s sebou a volné chvíle mezi natáčením trávila s dětmi Phinnaeusem, Hazel a Henrym a manželem Danielem Moderem.


Natáčení si tak Julia velmi užívala. Za celou dobu vystřídala 103 kostýmů, což jí může závidět jakákoliv žena.

Zdroj: Nova.cz

Filmová hrdinka si po rozchodu bere v zaměstnání roční dovolenou a během exotických a pozoruhodných cest poznává sílu modliteb, meditací i sama sebe.

V reálu se ale herečka meditací a klidu příliš nedočkala. Při pobytu v nevyzpytatelné Indii dostala strach a začala se bát o svoje zdraví i zdraví svých nejbližších. Proto učinila velká bezpečnostní opatření, která snad nemá žádný z mocných politiků, královen a ani papež!

 

Zdroj: Nova.cz

Sama si najala ochranku která čítala 350 mužů, pancéřované limuzíny a vrtulník, který situaci ještě jistil ze vzduchu.


Přesto všechno se Julia do jednotlivých zemí, kde natáčení probíhalo, doslova zamilovala. Nejvíce ji učarovala Indie, která ji oslnila natolik, že se po příjezdu domů rozhodla věnovat hinduismu a dočkala se zasloužených meditačních chvilek.
 

Film Jíst, meditovat, milovat můžete vidět v sobotu 15. 7. od 14:35 na Nově a v repríze o den později od 17:20 na Nova Cinema.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO NEUHODNETE: Co má společného Světlana z Ulice se seriálem Ztraceni?
FOTO: Co dnes dělá roztomilý Vítek Koudelka z filmu Jak se krotí krokodýli? Je to nebezpečné!

nova.cz/csfd

Novinky z NOVY