Víte, kdo režíruje seriál Drazí sousedé? Známý bavič a herec, který hrál gaye v seriálu Gympl s.r.o.!

Aktualizováno 07.08.2017


Hádejte, který z českých herců se zhostil i role režiséra? Znáte ho ze seriálu Gympl s (r)učením omezeným nebo jako moderátora a baviče z legendárního divadelního uskupení.

Letos tento herec, režisér a producent oslavil své 60. narozeniny. Vidět jste ho mohli například po boku Terezy Kostkové ve vědecko zábavném soutěžním pořadu Clever nebo v seriálu Gympl s (r)učením omezeným kde ztvárnil  sympatického gaye a hospodáře školy Marcela Lichtenberga. Už tušíte?

Zdroj: Nova.cz

Pokud jste hádali, že je to Milan Šteindler, byly vaše úvahy správné a můžete si připsat jeden malý a bezvýznamný plus.

Zdroj: Nova.cz

První natáčecí den seriálu Drazí sousedé probíhal ještě v napětí. Často totiž štáb bojuje s časem, počasím a někdy se modlí a doslova poroučí větru i dešti.

Zdroj: Nova.cz

Zatím se ale filmaři nenechali ničím rozhodit a ač je Milan zarytý pesimista, jeho hodnocení je optimistické: „Mám z toho dobrý pocit a zatím jsme byli in time,“ řekl naší reportérce Milan.


Zdroj: Nova.cz

Zatím zkrátka vše funguje jako hodinky, ale u filmování stačí málo a může se toho hodně pokazit nebo zpozdit. Milan ovšem nebude vše vnímat z pohledu „za kamerou“ z pozice režiséra, ale v několika dílech se objeví i jako herec.

Zdroj: Nova.cz


V seriálu Drazí sousedé mu byla svěřena i role Čendy, který je zástupcem starosty s nímž jsou taková správná a nerozlučná dvojka. Čenda dělá nejrůznější důležité kroky, aby vesnici vybojoval lepší pověst a aby starosta, kterého hraje Luboš Veselý, vyhrál volby.

A jak říká Milan Šteindler, bude oč bojovat a o čem hrát. Více prozradil v rozhovoru.

Seriál Drazí sousedé můžete vídat každý všední den od 17:25 na Nově, kde se mladí dědici na chatě bez vody a elektřiny rvou o milionové dědictví! Tak se nezapomeňte dívat! Odvysílané díly jsou následně ke shlédnutí na NovaPlus.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

BOJ O PŘEŽITÍ: Ashton Kutcher a Kevin Costner zachraňují životy! Jak?
VIDEO: Lenka Zahradnická byla v ohrožení života! Herečka se svěřila s hrůzným zážitkem z dovolené


Novinky z NOVY