BATULKOVÁ NETROŠKAŘÍ: Nejde pod 10 mega a dezinfikuje, na co přijde!

Aktualizováno 07.08.2017


Dokázala by Dana Batulková žít na samotě bez vody a elektřiny? A co by musela pořád dezinfikovat? Podívejte se na vtipný rozhovor s představitelkou Marcelky z Comebacku!

Dana Batulková není jen Marcelkou z Comebacku. V seriálu Drazí sousedé ztvárňuje Hanku Kučerovou. A podle jejích slov si natáčení velmi užila. „Je to zajímavý, protože se tady sešla dobrá partička Milan Šteindler, Luboš Veselý, Jirka Štrébl a s nima je zábavy až až,“prozradila Dana.

Zdroj: Nova.cz


Historicky nejhorší natáčení Drahých sousedů zatím Dana zažila, když se točil pohřeb dědy Aloise, kdy herci museli venku v mrazech vydržet celý den. „Byla příšerná zima a stáli jsme tam celej den v jílu. Místo nohou dvě kry,“ popisuje nepříjemný zážitek Dana, která 12 hodin natáčení v chladu odnesla nemocí.

 

Zdroj: Nova.cz

V seriálu mají tři vnoučata dědy Aloise možnost zdědit pohádkových 10 milionů. Má to ale velký háček, ve starém domě do pědovi totiž musí bydlet po dobu jednoho roku. A podnímky jsou tu doslova polní. Není tu elektřina a v domě neteče ani voda. Jak by se Dana s podobnými podmínkami vypořádala? „Katastrofa je oboje, jak nemáte elektřinu ani vodu. Když nemáte elektřinu, uděláte si oheň nebo zapálíte svíčku. Asi voda je větší problém,“ jak ale s úsměvem dodává, pod 10 mega by rozhodně nešla.
 

Kromě vody by jí ale vadil úklid. Dezinfekce a poklízení by rozhodně byly první věci, na které by se v domku vrhla!
 

Na celý rozhovor se podívejte ve videu.

Danu Batulkovou můžete vídat každý všední den od 17:25 na Nově v seriálu Drazí sousedé, kde na chatě bez vody a elektřiny soutěží o milionové dědictví! Tak se nezapomeňte dívat! Odvysílané díly jsou následně ke shlédnutí na NovaPlus. Stejně jako odvysílané díly Comebacku, kde ztvárňuje Marcelku! Ty najdete ZDE!


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Zakřiknutá Saša i svůdná Iva: Kterou ze čtyř krásek z Comebacku máte nejraději? HLASUJTE!

OPRAVDOVÝ SPIDER-MAN! Muž předvedl neuvěřitelný kousek! Pak se vše pokazilo... VIDEO


Novinky z NOVY