FOTO: Co dnes dělá Vítek Koudelka z filmu Jak se krotí krokodýli? Je to nebezpečné!

Aktualizováno 07.08.2017

Tomáš Peč
Zdroj: facebook / Tomáš Peč

Z Tomáše Peče, představitele roztomilého klučiny Vítka Koudelky, je dnes už velký kluk. S hereckou dráhou ale nepokračuje. Místo toho riskuje život! Co dnes tento sympatický chlapec dělá?

Tatínek Luboš, který pracuje v Alpách jako záchranář, přijíždí domů do Prahy mnohem dřív, než původně slíbil. Jeho osmiletá dcera Amálka je nadšena, a tak odmítne jet na školu v přírodě, aby si užila tatínka. Luboš se vypraví do školy, aby Amálku omluvil, ale dopadne to tak, že nakonec jede do Vysokých Tater s celou třídou jako zdravotní doprovod... Česká rodinná komedie Jak se krotí krokodýli režisérky Marie Poledňákové je velmi populární i po 11 letech od její premiéry. Kromě toho, že je film velmi zábavný, se v něm objeví mnoho hereckých hvězd. Například Miroslav Etzler, Jiří Mádl, Josef Vojtek, Václav Postránecký, Eva Holubová, Bára Štěpánová, Naďa Konvalinková, Sabina Laurinová nebo i známý „žlutý“ zpěvák a král rozkoše Daniel Nekončený.
 

V tomto filmu si zahrálo také několik dětských herců. Jedním z nich byl Tomáš Peč alias roztomilý Vítek Koudelka. Od role v této komedii jakoby se po něm země slehla. V žádném dalším filmu si už nezahrál. Jeho kariéra se totiž ubírá úplně jiným směrem!

Zdroj: facebook / Tomáš Peč

Dnes už plnoletý Tomáš se věnuje extrémnímu sportu, kterým je freeskiing. Jde o druh alpského lyžování, při kterém lyžaři předvádějí mimo jiné také různé triky a akrobatické kousky, podobně jako při snowboardingu. Patří sem i jízda ve volném terénu, jako jsou hory nebo lesy, kdy jsou sportovci vystaveni mnohdy i vysokým seskokům nebo lavinám.

Zdroj: YouTube.com

Při tomto sportu dochází k častým zraněním. Ta se nevyhýbají ani Tomášovi, který měl například v roce 2015 pauzu od ježdění, protože si poranil koleno.

Představitele Vítka Koudelky k tomu sportu přivedl jeho starší bratr Michal, který ho také provozuje. Tomášovi se v tomto sportu velmi daří a jeho snem je dostat se na olympiádu. Snad se mu to jednoho dne splní!

Sledujte české filmy online na Voyo. Nejoblíbenější české komedie vám zaručeně vrátí úsměv na rty. Tisíce filmů v HD kvalitě a bez rušivých reklam.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DĚTI Z FILMŮ MARIE POLEDŇÁKOVÉ: Co dělají teď? Hlasujte o nejroztomilejšího prcka!

ŠTĚPÁNKOVY HOLKY Z BÁSNÍKŮ: Jak dnes tyhle krásky vypadají?


Novinky z NOVY