CHAMELEON MIROSLAV ETZLER: Zvrhlý tatínek i ředitel pojišťovny. HLASUJTE o jeho nejlepší roli!

Aktualizováno 06.08.2017

Mirek Etzler
Zdroj: Nova.cz

Sympatický herec Mirek Etzler je doslova jako chameleon. Dokáže totiž zahrát kdeco! Vzpomínáte na tyto role, kterých se s odvahou zhostil? Hrál otčíma, který zneužívá mladou dívku, ale i ikony světové hudební scény!

Oblíbený český herec Miroslav Etzler se narodil v Ostravě v roce 1964. Tam pak působil v divadle, na několik let se přesunul i do Brna a ztvárnil několik skvělých divadelních rolí i zde. V roce 2004 se dostal do povědomí diváků především díky jedné z hlavních rolí v úspěšném seriálu TV Nova Pojišťovna štěstí. Zahrál si zde ředitele pojišťovny a manžela Dagmar Krausové (Kateřina Brožová), Tomáše Krause.

Zdroj: Archiv TV Nova

A to byl, zdá se, začátek jeho úspěšné kariéry v seriálech a pořadech TV Nova. Vzpomínáte na všechny Mirkovy role, ve kterých jste ho mohli vidět? Začněme těmi seriálovými!

Zdroj: TV Nova

Mirek Etzler se objevil kromě Pojišťovny štěstí i v sérii Soukromé pasti, kde neměl jednoduchou roli. Herec si musel poradit s rolí otčíma, který zneužívá nevlastní dceru! Dvanáct epizod cyklu, otevíralo ta nejhorší témata, která člověka mohou v běžném životě potkat.

Výraznou roli ztvárňuje Mirek i v oblíbeném seriálu z nemocničního prostředí Ordinace v růžové zahradě 2. Tady hraje bývalého manžela Aleny Rytířové a tátu Emy. Jako otec se snaží fungovat, i když tak trošku svým vlastním, ne vždy správným způsobem. Bývalou ženu Alenu chce získat zpět, ale ta je teď šťastná po boku primáře gynekologie Čestmíra Mázla. To se Karlovi ale vůbec nelíbí, vymýšlí tak, jak jim jejich vztah znepříjemnit.

Zdroj: Archiv TV Nova

Mirka jste mohli vidět i ve fenomenální hudební show Tvoje tvář má známý hlas. Ve druhé řadě ztvárňoval takové ikony jako Leonarda Cohena, skupinu Gipsy Kings, Boba Marleyho nebo třeba Ivana Mládka! 

Zdroj: Oficiální zdroj

Oblíbeného herce s neskutečným talentem a schopností převtělit se do kohokoliv a zahrát i sebetežší role, můžete vidět už v neděli od 15:20 na Nově v komedii Jak se krotí krokodýli.

Zdroj: TV Nova

V jakém pořadu se vám herec Miroslav Etzler líbil nejvíc? HLASUJTE V ANKETĚ!

NEPŘEHLÉDNĚTE

SERIÁLOVÍ LUMPOVÉ A ZÁŠKODNÍCI: Nevěrníci, lamači srdcí i potvory! Kdo je nejhorší? HLASUJTE!

ANKETA: Vyberte nejlepší proměnu show Tvoje tvář má známý hlas. Která práce maskérů byla letos podle vás nejlepší?


Novinky z NOVY