UNIKÁTNÍ REALITY SHOW: Život mimo civilizaci, emoce, slzy a boj o pohádkovou výhru! Co vás čeká?

Aktualizováno 06.08.2017

Farma
Zdroj: Markíza

Šestnáct odvážných soutěžících, nádherná usedlost mimo civilizaci, na které se zastavil život před sto lety. Není tu elektřina, neteče tu voda, nejsou tu postele ani záchod. Boj o vítězství a na Slovensku dosud nevídané dobrodružství! To vše teď dorazilo i k divákům televize Nova.

Farma je slovenská televizní soutěžní relace, kterou vysílá TV Markíza. Aktuálně byla natočena již 8. série, ve které účastníci show mohou bojovat už o 75 000 €.

Zdroj: Markíza

Tato reality show je o návratu do dávné minulosti. Skupina městských lidí bojuje s podmínkami života na jednoduché farmě. Musí dokázat, že přežijí několik týdnů mimo civilizaci. A to bez mobilu, elektřiny, tekoucí vody či auta. V náročných podmínkách si mají vypěstovat potraviny nebo nanosit pitnou vodu ze studny apod. Mimo starosti o vlastní přežití a vítězství se soutěžící učí vzájemnému soužití a spolupráci v skupině. Vítěz, který dokáže nejenom překonat sám sebe, ale porazit spoluhráče, si po pár týdnech odnese domů atraktivní výhru.
Zdroj: Markíza

Život na téhle farmě se ale vrátil o 200 let zpět! Soutěžící se musí obejít bez mobilu, elektřiny, tekoucí vody nebo potravin ze supermarketů! Výhra je ale lákavá – 75 tisíc EUR. Jak to tihle farmáři drsný život zvládnou? Zatím poslendí řadu slovenské Farmy můžete sledovat zcela zdarma na NovaPlus ZDE! Každé pondělí zd přibude deset dílů.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

VZPOMÍNÁME: 11 nejemotivnějších seriálových úmrtí! Která postava vám chybí nejvíce?

SERIÁLOVÍ LUMPOVÉ A ZÁŠKODNÍCI: Nevěrníci, lamači srdcí i potvory! Kdo je nejhorší? HLASUJTE!
 


Novinky z NOVY