SERIÁLOVÍ LUMPOVÉ A ZÁŠKODNÍCI: Nevěrníci, lamači srdcí i potvory! Kdo je nejhorší? HLASUJTE!

Aktualizováno 05.08.2017

Největší seriáloví záporáci
Zdroj: TV Nova

V oblíbených seriálech TV Nova se čas od času objeví záporná postava, která pořádně zamíchá dějem. Diváci pak většinou lapou po dechu, protože situace, které tito záškodníci vytvářejí, jsou někdy pořádně silná káva i pro ty nejotrlejší! Kdo vám přišel nejhorší? HLASUJTE!

ULICE

Vladimír Kukačka – velký omyl Jitky Farské. V honbě za tím, aby ji získal, ji Kukačka málem zabil, když ji unesl a násilím držel na své chatě! Naštěstí ji zachránil manžel Olda.

Zdroj: TV Nova

Pavel Miller se lstivě vetřel na radnici k Lumírovi jako politický poradce, aby se nakonec ujal jeho ženy Světlany. Jenže s tou potom pořádně zametal. Světlana se tak po letech opět vrátila do náruče bývalého starosty, se kterým teď vychovává malého Alexe.

Zdroj: TV Nova

Pavla Rambousková přišla do Ulice jako učitelka angličtiny. Lumíra Nikla měla naučit správné politické komunikaci v cizím jazyce, aby v zahraničí nedělal ostudu. Pak se ale vetřela i do Lumírovy postele. Chtěla docílit jediného – svatby s uznávaným politikem!

Zdroj: TV Nova

ORDINACE V RŮŽOVÉ ZAHRADĚ 2

Leoš Mára se stal primářem v kamenické nemocnici v rekordním čase. To se samozřejmě nelíbilo jeho kolegům, ke kterým se choval povýšeně a nepřijemně. Brzy se ale ukázalo, že bere drogy a jeho minulost rozhodně není tak čistá, jak by měla v jeho pozici být. Ota s Marikou ho dostali tam, kam patří!

Zdroj: Archiv TV Nova

Šárka Šedivá – mladá a nebezpečně krásná manipulátorka pořádně zkomplikovala život doktoru Hanákovi a postarala se v nemocnici o pěkné pozdvižení. Neštítila se ničeho, mnozí se kvůli ní ocitli v ohrožení života, jeden život jejím přičiněním dokonce vyhasl. Vrcholem jejího manipulátorského umění bylo obvinění Hanáka ze znásilnění.

Zdroj: Archiv TV Nova

Heluš Švarcová byla zpočátku taky pořádná potvora, která ze závisti škodila nejen své sestřenici a vrchní sestře v jedné osobě Babetě, ale i všem, kteří k ní jako sekretářce ředitele nemocnice přišli. Sestřičky jednotlivých oddělení by mohly vyprávět!

Zdroj: Nova.cz

DOKTOŘI Z POČÁTKŮ

Ruda Řezáč – hospodský v hospodě, kde se schází celá vesnice nadělal mnoho problémů nejen své sestře, ale i Otovi Kovářovi, Panenkovi a spoustě dalším. Dokonce šel jednu dobu sedět do vězení.

Zdroj: TV Nova

Milan Dolejší – exmanžel Lídy, který si nechtěl dát pokoj, ačkoliv moc dobře věděl, že Lída se zamilovala do Oty Kováře, vedle kterého mohla být šťastná.

POLICIE MODRAVA

Bývalý manžel kapitánky Jany Vinické, kvůli kterému na Šumavu utekla z Prahy, se čas od času objevil v některé z epizod a hned se Janu snažil tlačit do rozhodnutí, která se jí vůbec nelíbila. Byl tak jedním ze záškodníků krimi seriálu, a to ani nemusel být žádným z pachatelů nespočtu případů, které sympatická velitelka musela v Kašperských horách řešit.

Zdroj: Nova.cz

POJIŠŤOVNA ŠTĚSTÍ

Ing. František „Franci“ Richter – jeden z ředitelů a pravá ruka Tomáše Krause v pojišťovně. Jenže právě Tomášovi chodil Franci za manželkou, i to byl jeden z důvodů rozpadu manželství. Dokonce si začal románek s jeho mladičkou dcerou Karolínou!

Zdroj: Nova.cz

Jitka Součková – manželka Aniččina dobrosrdečného bratra Petra, která mu odvezla dceru a odešla od něj bez vysvětlení. Petra to tehdy hodně vzalo, trpěl, že nemůže vídat malou dcerku. Hodně mu v těchto chvílích pomohla Dagmar Krausová.

Zdroj: isifa.com

Je to na vás! Co myslíte, kdo byl největším seriálovým lumpem? HLASUJTE V ANKETĚ!

NEPŘEHLÉDNĚTE

VELKÉ LÁSKY I HOŘKÉ KONCE: Který seriálový pár jste měli nejraději? HLASUJTE!

Lenka Zahradnická, Petr Buchta, Štěpán Benoni, Robert Jašków a další! Poznáte, co spojuje tyto oblíbené seriálové herce?


Novinky z NOVY